Ilunipid kuulsuste ilugurudelt vol 2

Ilunipid kuulsuste ilugurudelt vol 2

Ilukonsultandid, kes jagavad nõuandeid Uma Thurmanile, Naomi Campbelile ja Sharon Stone’ile, soovitavad lihtsaid, ent tõhusaid nippe:

Koht, mis saab liiga vähe ilutähelepanu, on küünarnukipiirkond. Kui soovid vananemismärke vähendada oma kehal, siis niisuta ka küünarnukke hoolega. Iluguru Mary Greenwell, kes töötab imelise Uma Thurmaniga ja Cate Blanchettiga.

Kordamine on tarkuse ema. Iialgi ära mine kodust välja, ilma et kannaksid päikesekreemi!!! Ei väsi kordamast maailmakuulus meigikunstnik Jemma Kidd, kes muudab meigipintslite abiga ilusaks Sienna Milleri, Diane Krugeri ja Naomi Campbelli. Kas sina kannad täna päikesekaitset?

Kord nädalas määri oma näonahk ja kael sisse puhta oliiviõliga. Su nahk muutub pehmeks ja säravaks. Amy Oresman, iluguru Sharon Stone’ile.

Et paistetust silmadelt ära saada, sea sammud kööginurka. Võta kaks lusikat, hoia neid külma vee all ning aseta siis silmadele. Korda protseduuri mõned korrad. Paistetus peaks kaduma mõne hetkega, soovitab Liz Pugh, kes aitab ilusana püsida Eva Greenil ja  Rose Byrne’il.

Lase meigialuskreemil ehk primeril naha sisse imenduda 20-30 minutit. Nii püsib jumestus eriti kaua peal. Nippi jagab meigikunstnik Nicki Ledermann, kes hoolitseb  Christina Ricci, Kristin Davis’e ja Sarah Jessica Parkeri ilu eest.

Kes on sinu armastatuim iluguru?

 

Mari Ojasaar

Sarnased artiklid