ILUSATE NAISTE 5 kõige erilisemat ilusaladust

8 kommentaari
ILUSATE NAISTE 5 kõige erilisemat ilusaladust

Aastasadu on naised katsetanud erinevaid ilunippe ja seda väga lihtsal põhjusel – et olla atraktiivsem ja näha noorem välja. Kui tänapäeval on poodides müügil kõikvõimalikud kallid kreemid, seerumid ja muud imesid lubavad tooted ning ilusalongides on võimalik sadu erinevaid kosmeetilisi protseduure võtta, siis näiteks viiskümmend aastat tagasi selliseid võimalusi polnud …

Aastasadu on naised katsetanud erinevaid ilunippe ja seda väga lihtsal põhjusel – et olla atraktiivsem ja näha noorem välja. Kui tänapäeval on poodides müügil kõikvõimalikud kallid kreemid, seerumid ja muud imesid lubavad tooted ning ilusalongides on võimalik sadu erinevaid kosmeetilisi protseduure võtta, siis näiteks viiskümmend aastat tagasi selliseid võimalusi polnud…

Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Gloria Swanson, Sophia Loren ja paljud teised glamuursed Hollywoodi naised olid kavalad ning neil kõigil olid kindlad ilunipid, mis alati toimisid.

Allpool on välja toodud viis põnevat ilunippi, mida Hollywoodi kaunitarid omal ajal kasutasid!

1. Marilyn Monroe nipp

Marilyn Monroe oli alati mures selle pärast, et tema huuled tundusid teleekraanil liiga kitsad. Sellepärast lasi ta alati oma huultele viis kihti erinevaid huulevärve kanda – tumedamaid toone lisati huulte välisnurkadele ja heledamaid huulte keskele. Kõige peale kanti paks huuleläikekiht. Just seetõttu näevadki tema huuled fotodel lausa täiuslikud välja.

2. Elizabeth Taylori nipp

Elizabeth Taylor raseeris oma nägu! Tulemuseks oli sile ja ühtlasem jume. Kusjuures beebikarvakeste raseerimine näolt on nipp, mida ka tänapäeval paljud naised kasutavad, kuid avalikult sellest loomulikult ei räägita. 

3. Gloria Swansoni nipp

Gloria sõi palju tooreid köögivilju ning määris toorestest köögiviljadest pressitud mahla ka endale näkku. Kaunitari sõnul pole olemas paremat ilutoodet kui värske köögiviljamahl! Tema jume oli tõepoolest kadestamisväärselt särav.

4. Sophia Loreni nipp

Sophia on üks nendest kuulsustest, kes väidab, et ta pole elu sees mitte ühtegi iluoperatsiooni teinud. Tema ilunipp on üsnagi kummaline – nimelt tõdeb naine, et ta näeb noor ja hea välja tänu kindlale unerežiimile. Nimelt läheb ta iga päev kell kaheksa õhtul voodisse ja ärkab kell viis hommikul. Oma juukseid värvib ta ise ning isegi maniküüri ei lase ta võõrastel teha. Loomulikult nõustavad teda nendel teemadel oma ala professionaalid. See glamuurne staar on ainus, kes neist viiest veel elus on ja täna on ta 81aastane!

5. Joan Crawfordi nipp

Ameerika näitlejatar Joan Crawford näris pidevalt nätsu ja uskus, et see hoiab tema näolihased toonuses. Ka oma nägu puhastas ta kindla režiimi järgi – igal hommikul pesi ta nägu külma veega täpselt 25 korda.

Allikas: glamour.com