IMELINE NÄOMASK, mis ravib nahaprobleemid kui võluväel

IMELINE NÄOMASK, mis ravib nahaprobleemid kui võluväel

Teatud kosmeetikaprotseduurid, nagu näiteks akne ja vistrike eemaldamine ning ravi ,võivad meie nahale igaveseks jäljed jätta. Probleemne nahk vajab mingit kuldset keskteed. Selleks, et säilitada oma nahk  kauni ja rikkalikuna, toome teieni ühe tõeliselt tõhusa maskisoovituse, mille regulaarne kasutamien on näonahale  kui lunastus. Ebaühltane jume, täpid, vistrikud, lööve või akne võivad omandada nüüd hoopis kergekäelisema tähenduse! See mask on just see, mida vajad!

Teatud kosmeetikaprotseduurid, nagu näiteks akne ja vistrike eemaldamine ning ravi, võivad meie nahale igaveseks jäljed jätta. Probleemne nahk vajab mingit kuldset keskteed. Selleks et säilitada oma nahk kauni ja rikkalikuna, toome teieni ühe tõeliselt tõhusa maskisoovituse, mille regulaarne kasutamine on näonahale kui lunastus. Ebaühtlane jume, täpid, vistrikud, lööve või akne võivad omandada nüüd hoopis kergekäelisema tähenduse! See mask on just see, mida vajad!

Iga koostisosa selles maskis on fokuseeritud sihipäraseks kasutuseks konkreetsele probleemile. See mask mõjub väga värskendavana, jättes naha pehmeks ja siledaks. Tegu on ühe tõhusaima loodusliku näomaskiga, mis helendab nahka, vähendab nahaplekke ning aknearme, turgutab jumet ning pinguldab näonahka. 

Koostisosad: 

1 teelusikatäis mett

1 teelusikatäis värsket sidrunimahla

½ teelusikatäit kaneeli

½ teelusikatäit muskaatpähklit

Kuidas valmistada? 

Sega kõik koostisosad omavahel kokku. NB! Kui sul on väga tundlik nahk, võid sidrunit vähem lisada või sootuks välja jätta. Sellisel juhul lisa veidikene rohkem mett. Kuna mesi avardab veresooni, siis ei ole soovitatav mett koostisosana kasutada inimestel, kellel esineb vaskulaarseid nahahaigusi. Sel juhul võiksid mee asendada kas valge või rohelise saviga. 

Kuidas toimida? 

Kanna mask näole, väldi silmade piirkonda. Lase mõjuda kuni 30 minutit, esimesed viis minutit võid tunda surinat ning kipitust, kuid see kaob. Loputa mask sooja veega maha ning kanna koheselt nahale kreemi, nagu tavaliselt. Ära kasuta maski koorija põhimõttel! 

 

Allikas: www.healthyfoodhouse.com