SÄRTSAKAD KOOLILÕPU KINGITUSED endale või lähedasele

Pilt: MY iMenso

Buduaar

Kooli lõpetamine on sündmus, mis jääb meelde kogu eluks ning sel erilisel päeval soovib igaüks meist olla pidulik ja kaunis.

Ehted on kahtlemata üheks tähtsaks märksõnaks, kui räägime lõpetamistest ning seetõttu tasub kandmiseks valida midagi tavapäratut ning ainulaadset. Teiseks oluliseks märksõnaks lõpetamiste puhul on kingitused lõpetajale. Läbi aegade on klassikaks kujunenud ehete kinkimine. Olenemata sellest kas lõpetad ise või otsid kingitust oma lähedasele inimesele, kes sel aastal kooli lõpetab, tasub alati valik teha millegi erilise suunas. Toome sinuni ideid, mida kanda ja mida kinkida.

PÕHJAMAINE PUUDUTUS

Kui soovid lõpetamisel kanda eriti originaalseid ehteid, siis tasub kindlasti lähemalt tutvust teha Agnes Veski loominguga, kelle ehted on inspireeritud põhjamaisest ning eesti loodusest kasutades nii traditsioonilisi kullassepa võtteid kui ka ootamatuid metalli töötlemise tehnoloogiaid. Uus Spring ehteseeria on inspireeritud kevade värskusest ning tärkavast loodusest, milles kõik ehted on käsitsi valmistatud hõbedast.

Lisaks valmis kollektsioonidele valmistab Agnes Veski ka eritellimusel ehteid, mis on lõpetamise puhul kahtlemata erilised ja meeldejäävad kingitused.

Foto: Pilt: Agnes Veski

LOODUSEST INSPIREERITUD

Hyrv on Eesti juveelibränd, mis tänaseks on tegutsenud aastast 2012. Hyrv ehete disaini iseloomustavad loodusest inspireeritud skulpturaalsed puhtad vormid, minimalism ning materjalide jätkusuutlik kasutamine. Bränd pakub võimalust eritellimustöödeks aga ka taskukohasemaid väärisehete kollektsioone, mida müüakse lisaks Eestile ka Austrias, Prantsusmaal, Norras, Inglismaal, Taiwanis, New Yorgi kunstigaleriis Space 240 ja teistes hoolikalt valitud butiikides ning galeriides. Ehteid luues mõeldakse esmajoones nende kandjale ja tema unikaalsetele omadustele. Igal ehtel on taustalugu, mis annab loomeprotsessile oma hinge. Oma loomingus kasutab Hyrv  vaid naturaalkive ning taaskasutatud hõbedat, eritellimuste puhul kulda. Lõpetamistele aitab pidulikkust lisada kollektsioon Blossom, mille ehted pühitsevad naiselikkust ning õitsele puhkemist.

Kollektsiooni eesmärk on tuua killuke romantikat argipäeva.

Sõrmuseid võib kanda üksikult või efektsema tulemuse saavutamiseks omavahel erksavärvilisteks, pastelseteks või ka dramaatilisteks tumedateks kimpudeks kombineerida. Väikesed lillenupu kõrvarõngad sobivad hästi kombineerimiseks ka neile, kel on kõrvas rohkem kui üks kõrvaauk. Valikus on valgeid kumavaid pärleid, peibutavaid erivärvilisi kuukive, mahedaid rohelisi aventuriine, värskendavaid peridoote, isuäratavaid maiustusi meenutavaid Peruu opaale, rõõmsat munakollast merevaiku, meeldejäävat lasuriiti, sensuaalset ametüsti, sumedat suitsukvartsi, jne. Kuna kasutame vaid naturaalkive, siis kivi toon võib pildil olevast veidi erineda ent pingutame selle nimel, et meie ehetesse jõuaksid vaid kõige kaunimad kivid.

Foto: Pilt: Hyrv

SAMETINE ILU

Noor koolilõpetaja väärib säravaid ja värvikaid kingitusi. Kodumaine ehtebränd SOMA pakub koolilõpetamiste puhul 12% soodustuse Plüsch kollektsioonile sooduskoodiga UUSALGUS. Sametised kõrvarõngad on Eesti stilistide valik – neid on kantud nii presidendi vastuvõtul õhtukleidiga, kui ka pidutsemas sõpradega kodus.

DISAINI OMAENDA MEDALJON

MY iMenso on maailmas laineid lööv hõbeehete bränd, mis aitab täita unistusi neil, kelle salasoovikson kujundada endale omapärase disainiga medaljon , mida tänaval kergesti ei kohta. Hingega disainitud MY iMenso medaljon täiustab iga naise välimust, edastades infot tema iseloomu, julguse ja stiili kohta. Samas võib kaelaehtes peituda ka oluline mälestus tähtsast elusündmusest või kallist inimesest. Ideede puudust ei tohiks karta, kuna valikus on 600 erinevat sisuplaati ning neid omavahel kombineerides on korraga võimalik luua medaljonile 2 välimust, sest ehe on kantav mõlemat pidi.

Populaarsust on kogunud naturaalsed poolvääriskivid, sest teadagi on neil tervendav ja energiat andev mõju.

Valikust leiab eredavärvilisi abalone pärleid, kvartse, ahhaate, tiigrisilmasid ja jaspiseid. Disainimine on lihtne ning koosneb kolmest etapist. Esiteks valida välja medaljon, teiseks lemmik sisud ja kolmandaks sobiva pikkusega kaelakett. Isiklikku kollektsiooni saad pidevalt täiustada koos uueneva garderoobiga.

Juunis MY iMenso kollektsioon -20%.

Foto: Pilt: galandia.ee

POOLVÄÄRISKIVIDE VÕIM

Kristallid ei ole ainult kivid, vaid maagilised, ilusad, pilkupüüdvad ja meid enda imelisse ja müstilisse maailma kutsuvad mineraalid, millesse on peidetud ja salvestatud suur ning võimas energia ja jõud. Kaunid ja pilkupüüdvad poolvääriskividest valmistatud ehted on alati heaks kingiideeks.

Iga kristall omab ainulaadset mõju ning valikul võiks lähtuda näiteks sodiaagimärgist.

Igale kristallile on olemas oma tähtkuju ning ehte kinkimisel on sellest sümboolne lähtuda. Koolilõpukingina jääb üks eriline poolvääriskivist ehe kindlasti kogu eluks tähendust omama. Frediina toodetevalikust leiad ka ägedaid  helkureid ja võtmehoidjaid. Kõik tooted on valistatud  Eestis käsitööna.

Foto: frediina.ee

PALJU ERINEVAT NODI 

Koolilõpu kingitused on üsna tavalised – kes ei taha noortele täiskasvanutele oma elus õnne soovida ja tuult tuubadesse puhuda-, kuid liiga sageli muutuvad need kingitused tšekkideks, sularahaks ja kinkekaartideks. Ükski lõpetanu ei lükka rahalist kingitust tagasi, kuid läbimõeldud kingitused ja personaalsed meened jäävad meelde pikaks ajaks.

Soovide pärl – kasvata ise oma soovide pärl, toida teda oma soovide ja armastusega, et see kasvaks kiiresti ja täidaks kõik sinu suurimaks hüvanguks ja toetuseks olevad soovid.

Karikas Oskar – see on sinu esimene tähtsaim tunnustus – Sinu Oskar, mis olgu sulle innustuseks, et neid saaks terve riiul.

Parkeri pastakas (graveeringuga), mis aitab sul tulevikus allkirjastada sinu elu tähtsaid otsuseid.

EMA-ISA padi – padjal on näiteks ema, isa või hoopis  vanaema  pilt või  joonistus, personaliseeritud sõnum või lihtsalt kiri:

“Kui sul on raske või sa igatsed meid, siis kallista seda patja”. Me oleme alati sinuga.”

Heade soovide kruus – sinna saab kirja panna kõik head soovid, mis on suunatud kruusi saajale. Lisada võib fotosid, pilte, karikatuure. Sõnum võib olla lühike ja tabav või võib nõuda ka rohkem ridu. Kruusi pind pole väga suur, aga see mahutab palju. Mis kõige parem, juhul kui see peaks käest kukkuma ja katki minema, siis saada kildudest meile pilt ja me teeme uue identse kruusi.

Foto: nodi.ee