Reklaam sulgub sekundi pärast

IMETOOTED ISLANDILT, MIS muudavad naha kui võluväel nooremaks

Buduaar

Pilt: Bioeffect

Ilumaailma viimase aja küllap üks innovatiivsemaid leiutisi on naharakkude uuenemist soodustavate kasvufaktorite rakendamine nahahooldustoodetes. Kui säärased imeained on peidetud veel seerumi sisse, saame tulemuseks nahka otsekui võluväel noorendava ilueliksiiri.

Islandit seostatakse küllap enim lagedate laavaväljade, kidura tundrataimestiku ja vaatemänguliste geisritega. Kuid siin tehakse ka tublit teadust – näiteks avastasid Islandi geeniteadlased rohkem kui kümneaastase uurimistöö tulemusena meetodi, kuidas toota inimese epidermise kasvufaktorile sarnast proteiini EGF (Epidermal Growth Factor) odrataimedes. EGF on üks olulisemaid nahas leiduvaid kasvufaktoried, mis hoogustab kollageeni ja elastiini tootmist, et nahk oleks terve, elastne ja nooruslik. Ja see proteiin on peamine toimeaine Bioeffecti näoseerumis, mis muudab naha seisukorda silmnähtavalt. Imeeliksiiris peituv unikaalne epidermise kasvufaktor taastab väga kuiva naha niiskusesisalduse, uuendab naharakke ning parandab naha tooni.
Ühtlasi vähendab seerum kortsukesi, pigmendilaike ja päikesekahjustusi.
Mais juba 10-aastaseks saava Bioeffecti seerumi koostisse kuulub ainult seitse koostisainet, mis tagavad kasvufaktori DNA-molekuliahela säilimise ning ülitõhusa toime naharakkude uuendamisel. Hüpoallergeenne ja ülipuhas koostis ei sisalda parabeene ega lõhnaaineid, sobides seega ka ülitundlikule nahale ja silmaümbruspiirkonnale ning leevendades nahaprobleeme nagu kuivus, dermatiit jms. Kuna seerum imendub hästi, kulub seda minimaalselt – õhtuti tuleks kanda 2–4 tilka nestet puhtale ja kuivale näonahale ning kaelale, tupsutades ka silmaümbrusele. Regulaarsel kasutamisel jätkub 15 ml pudelikesest koguni kolmeks-neljaks kuuks. Sealjuures on tähelepanuväärne, et Bioeffecti seerumit kasutades ei vaja nahk ei päevakreemi ega muid täiendavaid nahahooldustooteid. Muide, seerum sobib ka meestele ning on leidnud tugevama soo poolehoiu! [caption id="attachment_3053504" align="aligncenter" width="580"] Foto: Bioeffect[/caption] Olgugi, et Bioeffecti tooteliin on viimaste aastate jooksul kasvanud, sisaldades täna ka näiteks näotoonikut ja -koorijat, päevakreemi, silmaseerumit, mitsellaarvett ja kangasmaski, on nahale olulisimaks tooteks siiski sarja esimene, EGF-seerum – see on kõik, mida nahk vajab ilusaks ja nooruslikuks väljanägemiseks.