Reklaam sulgub sekundi pärast

INGLISMAAL ELAV MADLI VILSAR: tahan prioritiseerida oma tervist

Karin Karu

Madli Vilsar
Madli Vilsar — FOTO: Madli Vilsar/Instagram

Eksmiss ja suunamudija Madli Vilsar elab juba mitmeid aastaid Inglismaal ning tegevusalasid on mitmekülgsel naisel palju.

Peale riigitöö kuulub Madli ellu ka soov naiste elu ja enesetunnet paremuse suunas muuta. "Juhatan oma programmi “Bullyproof” ja aitan naistel ennast oma kehas paremini tunda. Korraldan workshope ja sel aastal tuleb meil ka esimene retriit, kus saab enda keha ja meelega uut suhet luua ja tennist mängida," sõnab Vilsar.

Naise enda eesmärgiks on eelkõige tervis ja heaolu. "Ma olen viimasel ajal elus üritanud seda üleromantiseeritud “mul on liiga kiire,” et puhata elustiili muuta ja elada pigem oma keha ja vaimu järgi. See ülerabamise kultuur ja trend hakkab õnneks vaibuma ja tahan prioritiseerida oma tervist," ütleb Madli.

Kuidas aga armastab Vilsar sisustada oma vabad hetked? "Mul on päris palju pikki tööpäevi, seega ma naudin kui saan pühapäeviti käia turul, osta juurikaid ja Yokoga (koer - toim.) pargis aega veeta. Siin maal on erinevaid missimaailma üritusi, kus osaleda ja vahest saab ennast ikka ülesse lüüa ja kontsad alla panna," sõnab kaunitar, et ka missimaailm pole talle võõraks jäänud.