Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

Ivo Nikkolo kevadsuvise kollektsiooni põhivärviks on lavendlililla

Buduaar

Ivo Nikkolo kollektsioon
Ivo Nikkolo kollektsioon

Õige pea lähenev kevad toob endaga kaasa uue hingamise ja meelestatuse. Ivo Nikkolo uue kevadsuvise kollektsiooni kandvaks mõtteks on „Nüüd on aeg”, tuues fookusesse
aja kontseptsiooni.

“Nüüd on aeg olla kartmatu ja elada hetkes – siin ja praegu. Nüüd on aeg asju tõsiselt võtta ja keskenduda, teisalt aga lahti lasta ja puhata. Nüüd on aeg end värske energia ja uute seiklustega turgutada,” kirjeldab moemaja laupäeval, 1. aprillil Tallinn Fashion Weekil esitletavat kollektsiooni.
Klassikalised nostalgiahõngulised elemendid on kombineeritud kaasaegse stiiliga
väärtustades minevikku, ent seades pilgu tuleviku poole. Kollektsioon hõlmab tooteid vastavalt nende mugavus- ja formaalsusastmele, mistõttu leiab valikust esemeid igaks ajahetkeks ja elusündmuseks. Rahustavad ja mahedad värvitoonid, originaalmustrid ja tähenduslik graafika peidavad endas kestlikku lähenemist, tagades jätkuva ajakohasuse ka edasistel hooaegadel.
Ivo Nikkolo kevadsuvise kollektsiooni keskmes püüab pilku pidulik ent modernne
lavendlililla komplekt, mille toon on ühtlasi ka hooaja põhivärviks. Värv on esindatud ka vintaaždetailidega kleitide, toppide-pluuside ja nahkaksessuaaride seas.
Peamistest tunnusjoontest väärivad esile toomist veel ruudumuster, tviidmaterjal ning õhulisele kangale trükitud lillemotiiv, mis on käsitsi joonistatud Ivo Nikkolo disainerite poolt.
Kollektsioonist leiab ka mugavaid igapäevaseid esemeid, mis on tugevalt inspireeritud safaririietusest. Seda nii maalähedaste toonide, nagu beeži variatsioonid, pruun ja khaki, kui ka materjalide ja lõigete poolest.
Rõivaesemete pikaealisuse ja vastupidavuse tagamiseks jätkab Ivo Nikkolo kvaliteetsete ja keskkonnasõbralike materjalide kasutamist. Uue kollektsiooni esemete seas on materjalidest esindatud näiteks ümbertöödeldud polüester, taimset päritolu tencel, orgaaniline puuvill ning jätkusuutlik Soronatäidis, mis on alternatiiviks udusulgedele ja naftapõhistele sünteetilistele isoleermaterjalidele.
Piletid 1. aprillil toimuvale moeetendusele saadaval Piletitaskus.

Tutvu uue kevadsuvise kollektsiooniga Ivo Nikkolo kodulehel.

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando