JAH, JUST SEE OSA SINU NÄO juures mängib võtmerolli

JAH, JUST SEE OSA SINU NÄO juures mängib  võtmerolli

Kaunid ja trendikad kulmud on meist igaühe jakoks eesmärk omaette. Ideaalse kulmukaare saavutamise nimel ollakse nõus käima välja suuri summasid ning taluma valu- vahatamine, kitkumine, värvimine, tatoveerimine ning teatud juhtudel ka siirdamine on need protseduurid, millega igaüks meist järjepidevalt kokku puutub. Kas kujutaksite ette end ilma kulmudeta?

Kaunid ja trendikad kulmud on meist igaühe jaoks eesmärk omaette. Ideaalse kulmukaare saavutamise nimel ollakse nõus käima välja suuri summasid ning taluma valu – vahatamine, kitkumine, värvimine, tätoveerimine ning teatud juhtudel ka siirdamine. Need on protseduurid, millega igaüks meist kokku puutub. Kas kujutaksite ette end ilma kulmudeta?

Kulmud mängivad võtmerolli meie näo ning üldmulje juures, mille teistele inimestele iseendast loome. Uuringust nimega Facial Expressions selgus, et just kulmud on inimese näo juures kõige olulisemaks tunnusjooneks, mille kaudu peegelduvad nii meie emotsioonid, huumorisoon kui ka kahtlused. Kui oskad kulme lugeda, ei ole sõnad iga kord isegi ilmtingimata vajalikud. 

Mida sinu kulmud su kohta räägivad? 

 

Allikas: www.yourtango.com