JAHMATAV VIDEO: vaata, mis juhtub, kui katta kogu nägu highlighter’iga

Highligter on meigitoode, mis tekitab nahale valgusteegeldava efekti, annab kauni kuma ja muudab ilme  vastupandamatult veetlevaks. Paljude naiste jaoks on highlighter kahtlemata hädavajaliukuks tooteks, kuna tänu tema valgustpeegeldavatele peenetele osakestele ja pärlmutrilisele pigmendile muutub näonahk kui võluväel visuaalselt tervemaks, värskemaks ja säravamaks.

Highlighter on meigitoode, mis tekitab nahale valgustpeegeldava efekti, annab kauni kuma ja muudab ilme vastupandamatult veetlevaks. Paljude naiste jaoks on highlighter kahtlemata hädavajalik toode, kuna tänu tema valgustpeegeldavatele peentele osakestele ja pärlmutrilisele pigmendile muutub näonahk kui võluväel visuaalselt tervemaks, värskemaks ja säravamaks.

Üldlevinud näopiirkonnad, kuhu highlighter’it kantakse, on põsesarnad, otsmik, nina ja ülahuule kontuurjoon. Mis saab aga siis, kui eirata kõiki reegleid ning katta kogu oma nägu selle imelise meigitootega? Isehakanud meigikunstniku Mariya Lyubashevskay peas lahvatas pöörane idee luua kogu oma jumestus otsast lõpuni üksnes erinevaid highlighter‘eid kasutades. Selles, et tulemus näeb välja küllaltki kummaline, veendu vaadates allolevat videot.