Janne Saare suur stiilimuutus ja elu USAs!

8 kommentaari
Janne Saare suur stiilimuutus ja elu USAs!

Kaunis ja talendikas lauljanna Janne Saar elab juba 3 aastat USAs. Seal elades on tema stiil palju muutunud. Uurisime, millest see tuleneb ning mis on tema lemmikkohad šoppamiseks!

Kaunis ja talendikas lauljanna Janne Saar elab juba 3 aastat USAs. Seal elades on tema stiil palju muutunud. Uurisime, millest see tuleneb ning mis on tema lemmikkohad šoppamiseks!

 ”Ma arvan, et stiil muutub vastavalt sellele, kus sa oma elus hetkel oled. Mina olen hetkel sellises kohas, kus tunnen end vabalt. Ma ei mõtle sellele, kas kellelegi meeldib, mis mul seljas on, või mitte,” räägib Janne. ”Mulle väga meeldivad haremi püksid. Need on nii mugavad ja väga suures valikus erinevaid värve ja mustreid. Kuna armastan joogat, käin igapäevaselt sellistes õhulistes riietes ringi,” kirjeldab neiu oma igapäevastiili.

Janne elab päikselises Los Angeleses ja suurt koduigatsust tal enam ei ole. ”Alguses oli raske, sest olen oma perega väga lähedane. Õnneks on tänapäeval võimalik Skype’is helistada ja räägin nii ka oma vanavanematega,” selgitab ta, et välismaal elamine ei ole tema jaoks igatsuse tõttu raske. Siiski nendib ta, et kahjuks ei näe oma perekonda nii tihti, kui sooviks.

Janne leiab, et L.A. on elamiseks ideaalne koht maamunal. ”Siin on šoppamiseks valik suur ja hinnad on ka tunduvalt madalamad kui Eestis. Mul osad sõbrannad käivad kord aastas ekstra sellepärast USAs, et osta kapp asju täis ja Eestis mitte raha kulutada riietele. Põhikohad on siin Marshalls, Ross, TJMaxx jne. Neist võib leida kõike!” Janne viimane moeost on punane siidist maika, mida tema sõnul isegi ei tunne seljas kandes. Palju ostab ta ka trenniriideid ja sõbrannad teevad juba nalja, et kaunitari näebki vaid spordirõivais.

Janne tegeleb endiselt ka muusikaga. Hetkel on tal käsil lugu ühe Norra filmi jaoks. Tegus naine jõuab muude tegemiste kõrvalt muusikat kirjutada ka teistele artistidele. Näiteks ühe austria bändi Wild Cultureiga tuleb Jannel peagi välja paar lugu. ”Tegelen ka endiselt oma sooloalbumiga. Olen seda produtseerinud ja kirjutanud kolm aastat. Tahaks sellel aastal valmis saada,” selgitab ta.

Meie ootame igatahes põnevusega!

Triin Tulev