Ilu ja mood

toob teieni Zalando

JUBA SEL LAUPÄEVAL: BIMM toob sinuni meeleoluka laupäeva!

Buduaar

Hüvasti, Buduaari turg! Tere tulemast, BIMM! Juba sel laupäeval tuleb Buduaar välja uue ostupeo formaadiga BIMM (Buduaar ilu ja moe möll), mis toob üheks päevaks naistepäevaeel kokku kõige ägedamad moemaanid ja kuumemad pakkumised. BIMM ostupidu vallutab T1 kaubanduskeskuse teise korruse 7. märtsil.

T1 kaubanduskeskuses saab võtta osa põnevatest ilu- ja moe sündmustest ning veeta aega moekinos. Ürituse vältel toimuvad koostöös Eesti Kunstiakadeemia moestilistika tudengitega põnevad muutumismängud.

Oma riidekappe tulevad tühjendama suurimad Eesti moemaanid, staarid ning suunamudijad (Elina Born, Anette Maria Rennit, Anita Sibul, Eleriin Sild, jpt) ja parimad Buduaari sõbrannad. Müüma on oodatud firmad, kes pakuvad ilu-, tervise- ja moekaupa. Kohal on disainerite looming, originaalkaup, brändid, outlet’i kaup. BIMM tungib sisse ka T1 kaupluste ustest ning akendest, sest parimad moepoed avavad 2. korrusel vaid selleks päevaks outlet’i müügi.

Moemöllu juhivad ÖED – Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand. Plaate keerutab DJ RAUNO MÄRKS.

Meelelahutust jagub ka noortematele – Buduaar TEEN kuulutab välja ”Rulli-rulli” võistluse, mis algab kell 13.00 II korruse aatriumis. Oma lemmiku ja peaauhinna võitja(d) valivad kohapeal ÖED Kristel Aaslaid & Tuuli Rand. Peaauhinnaks on Jelly Beans kinekott ja ilutoodetest pungil Buduaari kinkekott.

Aitame abivajajaid! BIMM teeb koostööd MTÜ-ga Naerata Ometi, kelle peamiseks tegevuseks on aidata puudustes peresid, erivajadusega lapsi ja raviprobleemidega inimesi, keda riik täna piisaval määral ei toeta ja kes on jäänud elu hammasrataste vahele. Lisaks heategevusprojektile BIMM ürituse vältel, saavad kõik müüjad annetada ja toetada abivajajaid.

BIMM on T1 Kaubanduskeskuse II korrusel avatud:
L 7.03 kl 11-18

Üritus on tasuta!

Hoia end üritusega kursis meie Facebooki lehel.

www.bimm.ee

Ilu ja mood

toob teieni Zalando