JUBE INETU VIGA, MIDA NAISED ennast hommikul meikides teevad

JUBE INETU VIGA, MIDA NAISED ennast hommikul meikides teevad

Hommikusel ajal on enamustel meist alati kiire ning paljud naised lükkavad isegi hommikusöögi edasi, et jõuaks ennast peegli ees kauniks teha, kuid siinkohal teevad paljud neist ka ühe inetu vea. Põhjus seisneb valguses – meikides ennast praegusel pimedal perioodil on õige jumestuse tegemine raskem kui arvata võiks.

Hommikusel ajal on enamikul meist alati kiire ning paljud naised lükkavad isegi hommikusöögi edasi, et jõuaks ennast peegli ees kauniks teha, kuid siinkohal teevad paljud neist ka ühe inetu vea. Põhjus seisneb valguses – meikides ennast praegusel pimedal perioodil, on õige jumestuse tegemine raskem kui arvata võiks.

Nimelt näitavad mitmed uuringud, et pimedal ajal, mil ennast tuleb meikida kunstliku valguse käes, teevad naised endale tihtipeale jumestuse, mis tegelikult nende nahatooniga üldse kokku ei sobitu ning kokkuvõttes jääb tulemus pigem ebaloomulik kui kaunis. Peeglisse vaadates ise seda näha on raske, sest valgus on vale ning ebameeldiv üllatus võib saabuda alles hiljem.

Loomulikult saab viga alguse juba poes, kus jumestuskreemi valik langetatakse ning paraku on ka poodides sageli kehv valgus, mille abil on raske endale õiget tooni leida. 

Selleks, et leida endale õige jumestuskreem, katseta toone päevavalguse käes – mine poes akna juurde koos peegliga ning vaata, et poevalgus ei häiriks.

Allikas: stylecaster