Ilu ja mood

toob teieni Zalando

JUMESTUSKUNSTNIK PAUL HOLMBERG avaldas selle kevade 5 kuumimat meigitrendi

Karin Karu

Paul Holmberg
erakogu

Hinnatud jumestuskunstnik Paul Holmberg jumaldab uusi meigitrende ja nendega katsetamist.

See võrratult andekas mees on ka Buduaari värske ajakirja kaanestaariks ning allpool on ta välja toonud selle kevad-suve viis kuumimat meigitrendi.

Sinu nahk, kuid veidi parem

Väga suurt populaarsust on kogunud minimalistlik nahaviimistlus ehk siis üksnes silmaaluste peitmiseks mõeldud tooted ning jumestuskreem vaid sinna, kuhu väga vaja. Nahatooni ühtlustamiseks sobib veidi tolmpuudrit.

Erinevad nahakumad

Nahale võiks anda sära vasekarva või kullakarva läikega – katseta julgelt.

Foto: Shutterstock

Naturaalne glam

Kerge jumestuse juurde sobita õrn läikega huulevärv, mis oleks kas kirsi või vaarika tooni. See annab mõnusa läbikumava efekti, rikkumata sinu meiki maski all.

Samuti võib ka silmalaugudele kanda kergeid marjaseid toone. Pastelne kuma silmalaugudel on samuti hea idee. Mängi silmadega, muuda nad pastelselt dramaatiliseks – maskikandmine soosib seda.

Huulepulga reiv

Kui oled aga suurem rebel ning armastad tugevat huulepulka, siis nüüd on sinu võimalus kasutada kõiki kõige kärtsakamaid toone. Küll aga on rõhk sel juhul pandud ainult huultele ning silmameik olgu tagasihoidlik. Kärtspunase huule võiks tasakaalustada tugeva kulmuga. Kooluta ripsmed ja jäta ripsmetušš vahele, lisa silma sisenurkadesse valgustpeegeldavat lauvärvi. Tuletan siinkohal ka meelde, et punane huul armastab veidi roosamat põske, mis jätab värskema üldmulje. Kui punane on liiga harjumatu, kasuta virsikukarva toone. Samuti julgustan mängida.

meik
Shutterstock

Külluslikud monokroomid

Suuri lained löövad kevadsuvisel perioodil ka monokroomsed lauvärvid. Enamasti saad soovitud tulemuse kasutades vedelaid lauvärve. Need on piisavalt pigmendirohked, millega mängida laugudel, pannes silmalaud sinu välimust domineerima, olles justkui aksessuaar omaette. Kärtslilla lainer, super-sinised ripsmed ja julge glitter. Kõik on lubatud.

 

Ilu ja mood

toob teieni Zalando