JUMPSUIT’I SALADUS ehk kuidas mõjuda selles riietuses veetlevana?

JUMPSUIT’I SALADUS ehk kuidas mõjuda selles riietuses veetlevana?

Lisaks kleidile, lühikestele pükstele ja maksiseelikutele on suvel paljude naiste üheks lemmikrõivaesmeks ka jumpsuit.  Mugav ja multifunktsionaalne ent samaaegselt  ka kergelt pretensioonikas ning tüütu.

Lisaks kleidile, lühikestele pükstele ja maksiseelikutele on suvel paljude naiste üheks lemmikrõivaesemeks ka jumpsuit. Mugav ja multifunktsionaalne, ent samaaegselt ka kergelt pretensioonikas ning tüütu.

Milles peitub ühe laheda jumpsuit‘i stiilselt väljakandmise saladus? Kuidas valida endale õige jumpsuit, milliste aksessuaaride ja riietega teda kombineerida, et tulemus oleks eriti šikk ja naiselik? 

Leia õige suurus

Jumpsuit‘i puhul on oluline valida enda jaoks hästi istuv suurus. Kui kanda number väiksemat või number suuremat riietust, siis muutub üldmulje enamasti kentsakaks ning enesetunne ebamugavaks. Liiga liibuv jumpsuit võib tekitada kassnaise mulje, kui see ei ole taotluslik, siis võiks otsustada pigem mõne lahedamalt istuva eksemplari kasuks. Liiga lohvakas jumpsuit aga jällegi kaotab figuuri sootuks ära. 

Määratle oma talje

Jumpsuit loob ideaalse võimaluse oma talje ning naiselike kumeruste rõhutamiseks. Kui konkreetsel jumpsuit‘il ei ole vöökohal paela, siis kombineeri ise erinevate vööde ning lisaelementidega, mille abil taljet rõhutada. Mustal jumpsuit‘il näiteks toimib ideaalselt mõni kuldne vöö, mis aitab luua šiki välimuse. 

Kombineeri bleiseriga 

Kui vaevad pead, mida kanda jumpsuit‘i peal, siis kõige kindlamaks lahenduseks on kanda mõnd stiilset bleiserit, mis lisab kogu välimusele isikupära. Värv võiks mingil määral haakuda jumpsuit‘i endaga või siis moodustada täieliku kontrasti. Lillelise jumpsuit‘i peale sobib hästi näiteks mõni õrnroosa, musta peal võib huvitava mulje jätta aga näiteks valge bleiser. Olenemata värvidest on lõpuks kõige olulisem, et nad kokku sobituksid ning silmal oleks ilus vaadata. 

Eelista kontsakinga

Jumpsuiti‘ ja kontsakinga koostöö loob veetlevalt naiseliku ja stiilse tulemuse ning muudab jalad mingil müstilisel moel visuaalselt pikemaks. Kui kannad soliidset jumpsuit‘i, siis eelisa võimalusel alati madalale kingale kontsa. 

Allikas: stylishme.com