JUUKSURID PALJASTASID oma ameti räpased saladused

JUUKSURID PALJASTASID oma ameti räpased saladused

Mida mõtlevad juuksurid sel ajal kui nad sinu kiharaid pesevad, sulle juuksevärvi pähe panevad või soengut lõikavad? Kui sa neilt midagi oma juuste kohta küsid, kas nad vastavad alati ausalt või ütlevad lihtsalt seda, mida sina nende arvates kuulda tahad? 

Mida mõtlevad juuksurid sel ajal, kui nad sinu kiharaid pesevad, sulle juuksevärvi pähe panevad või soengut lõikavad? Kui sa neilt midagi oma juuste kohta küsid, kas nad vastavad alati ausalt või ütlevad lihtsalt seda, mida sina nende arvates kuulda tahad? 

Allpool on välja toodud juuksurite 10 paljastust – just need mõtted keerlevad neil peas, kui klient toolil istub:

1. “Kui ma kliendi juukseid pesen ja ta ei pane samal ajal silmi kinni, siis tunnen end alati väga ebamugavalt. Miks nad ei võiks alati silmad kinni panna…”

2. “Kui ma näen, et klient ei ole rahul sellega, mida ma tema juustega teinud olen, siis lähen väga närvi ja võin kogemata veel hullema soengu lõigata.”

3. “Kui tuleb klient, kellel on katkised ja lõhutud juuksed ja ta keeldub neid maha lõikamast, siis ma lähen alati närvi. Miks nad siis üldse tulevad juuksurisse, kui nad oma juukseid terveks ravida ei taha?”

4. “Kõige inetum asi, mida klient teha saab, on kohe peale juuksuritoolist tõusmist oma juuste kallale minna. Ma näen palju vaeva, et ilus soeng teha ja juuksekarvad paika sättida ja siis nad lihtsalt rikuvad selle oma sõrmedega ära.”

5. “Ühe korra tuli minu juure klient, kes pihtis, et ta pettis oma abikaasat ja mulle jäi mulje, nagu ta uhkustaks sellega. Lõikasin talle meelega viltuse soengu.”

6. “Kui ma näen, et kliendil on katkised juukseotsad ja me lepime kokku, mitu cm ma maha lõigata võin, siis ma lõikan salaja alati rohkem, sest inetud juukseotsad ajavad mind närvi.”

7. “Kui lapsevanem toob oma lapse juuksurisse, siis kõige hullem asi, mida nad teha saavad, on seal kõrval seismine, kuni ma juukseid lõikan. Ma tahan oma tööd rahus teha ja see ei tee minu tööd kuidagi paremaks, kui nad minu kõrval jõllitavad. Lapsevanem võiks maha istuda ja oodata, kuni lapsele soeng tehakse.”

8. “Kõige hämmastavam on minu jaoks see, kui palju kliendid on nõus soengu peale raha raiskama. Tegelikult ei ole need juuksehooldusvahendid, mida me kasutame, üldse nii kallid. Mõni klient käib iga paari nädala tagant ja jätab maha meeletuid summasid. Muidugi ma ei nurise selle üle, aga ma lihtsalt ei mõista seda.”

9. “Kui klient näeb väga ilus ja rikas välja, siis vahel ma olen talle ebaühtlase soengu teinud. Jah, ma tean, ma olen kade ja see on lapsik, aga ma olen seda teinud.”

10. “Nõustun alati oma kliendi arvamusega ja ei vaidle talle vastu isegi siis, kui tean, et ta eksib, sest nii on mul võimalik suurem jootraha saada.”

 

Allikas: whisper.sh