KAI LAIDLA: parfüümide salapärased sõnumid

KAI LAIDLA: parfüümide salapärased sõnumid

Kes meist ei oleks lummatud parfüümide maagilisest maailmast. Käesolev hingedekuu ning peatselt saabuv jõuluaeg loob suurepärase võimaluse võtta hetkeks aeg maha ning süübida sügavamale lõhnade olemusse.

Kes meist ei oleks lummatud parfüümide maagilisest maailmast? Käesolev hingedekuu ning peatselt saabuv jõuluaeg loob suurepärase võimaluse võtta hetkeks aeg maha ning süüvida sügavamale lõhnade olemusse.

Kas oled vahel mõelnud, mille järgi valid endale lõhna või mis ajendab sind konkreetset parfüümi riiulist kätte võtma või miks üldse oled otsustanud parfüümi kanda? Kai Laidla on täheldanud, et vastustega sellele küsimusele ollakse üpris tagasihoidlikud. Parfüümikultuur Eestis on alles lapsekingades. „Sooviksin ka Tallinnas jalutades kogeda seda tunnet, mis langes mulle osaks Pariisis – tänaval flirdivad mu haistmismeelega mitmekülgsed parfüümid, mida levitavad erineva tausta ja looga inimesed,” lausub end parfüümientusiastiks nimetav Kai unistaval toonil ning viib meidki viivuks sellesse salapärasesse maailma uitama.

Buduaari uues numbris vestleme Kaiga parfüümide mõjust inimesele, sellest, kui sageli võiks oma parfüümi vahetada, milline aeg aastas on kõige soodsam uue parfüümi valimiseks, kas lõhna võiks valida ka vastavalt tähtkujule, kuidas valida parfüümi kellelegi kingituseks ning saame teada palju muud põnevat. 

Loe edasi juba Buduaari värskest numbrist!