KAROLIN KUUSIK JAGAS lõpuaktuste kuumimate trendide nõuandeid

KAROLIN KUUSIK JAGAS lõpuaktuste kuumimate trendide nõuandeid

Koolilõpuaeg hakkab tasapisi kätte jõudma ja lõpetajad on juba kleidi ja ülikonna jahil. Millised on need kõige kuumemad trendid ja mida peaksid lõpetajad silmas pidama, seda käis uurimas “Seitsmeste Uudiste” reporter Marie-Helene, kellel ka endal magistri lõpetamine ees ootab. 

Kleitide kõrval on hetkel väga moes ka laiad püksid, pükskostüümid ja pükstükid, mida ka vähem pidulikel puhkudel kanda sobib. Samas tuleb lõpuriietuse puhul silmas pidada ka seda, kas oled põhikooli, gümnaasiumi või ülikooli lõpetaja. 

“Mida noorem, seda vähem võiks olla väljakutsuvat seksikust. Võibolla see on ainus asi, kuhu ma piiri tõmbaksin, kuid väga palju oleneb ka inimese enda mängulisusest ja tema suhtumisest,” rääkis intervjuus stilist Karolin Kuusik. 

Kes lõpuriietusele aga väga palju raha kulutada ei taha, võib kapist ka vanad head musta värvi teksad välja otsida. “Mustad kitsad teksad on ilmselt enamikul inimestel olemas. Samamoodi võib sinna juurde panna hästi särava topi ning saadki kanda oma igapäevaseid pükse,” lisas Karolin. 

Samuti sobib lõpetamiseks ka tavaline suvekleit, millele saab pidulikkust lisada aksessuaaridega. 

Mis on aga koolilõpetajate suurimad prohmakad? “Mulle tundub, et kõige suurema prohmaka võib teha soenguga. Kui sa oled noor inimene, siis selleks sa võiksid jääda ka oma meigi ja soenguga,” arvas stilist.