Kas on põhjuseid, miks vältida püsimeiki?

Kas on põhjuseid, miks vältida püsimeiki?

Kuigi end igapäevaselt meikida võib olla tülikas ja tüütu, peaksime teadvustama püsimeigi riske ja võimalikke ebameeldivaid tagajärgi, mida see esmapilgul elu kergemaks muutev meetod võib endaga kaasa tuua. Dermatoloogide sõnul võivad püsimeigiga kaasneda täpselt samalaadsed riskid nagu tavalise tatoveerimise puhul.

Kuigi end igapäevaselt meikida võib olla tülikas ja tüütu, peaksime teadvustama püsimeigi riske ja võimalikke ebameeldivaid tagajärgi, mida see esmapilgul elu kergemaks muutev meetod võib endaga kaasa tuua. Dermatoloogide sõnul võivad püsimeigiga kaasneda täpselt samalaadsed riskid nagu tavalise tätoveerimise puhul.

 

 

Püsimeik võib põhjustada tõsiseid infektsioone, mis kanduvad edasi  nii nõelaotsa kui ka tindi teel. Viimasel ajal on  on esinenud mitmeid  juhtumeid, kus tätoveerimistindi kaudu on nakatutud bakteritega, millele on raske kindlat diagnoosi panna ja tõhusat ravi leida, seega on reaalne oht olemas ka püsimeigi puhul. Tindid ja värvained, eriti must ja punane, mis on ka just püsimeigis enimkasutatavad,  võivad osade nahatüüpide puhul esile kutsuda allergilisi reaktsioone. Tavaliselt esinevad need nahaärrituse, valu ja sügeluse näol.  Kui oleme kord püsimeigi teed läinud, siis on väga keeruline sellest tulevikus lahti saada.  Eemaldamine kujuneb üldiselt väga keeruliseks ja kulukaks protsessiks, mis nõuab järjepidevust ja mitmekordset ravi. 

 

Millist meiki eelistad sina? 

 

Allikas: thefashionspot.com