KAS SEERUMI KAASAMINE oma ilurutiinidesse on vajalik?

Kas sinu ilurutiinide hulka kuulub seerumi kasutamine või oled sa hetkel veel üks nendest, kes suhtub sellesse ilutootesse teatud eelarvamuste ja kõhklustega?

Kas sinu ilurutiinide hulka kuulub seerumi kasutamine või oled sa hetkel veel üks nendest, kes suhtub sellesse ilutootesse teatud eelarvamuste ja kõhklustega?

Oleme kuulnud palju diskussioone selle üle, kas seerumi kasutamine on vajalik, kas ta täidab oma eesmärki, muutes meie naha olukorra paremaks või on ta üksnes järjekordseks trikiks, kuidas meilt rohkem raha välja meelitada? Fakt on aga see, et seerum sisaldab endas hulgaliselt positiivseid funktsioone, olles üheks tõhusaimaks nahahooldusvahendiks, mis kahtlemata võiks kuuluda iga naise iluvaramusse. 

Seerumites leidub rikkalikult antioksüdante, toitaineid, vitamiine ning naturaalseid koostisosi, mis tagavad meie nahale märkimisväärse tulemuse. Suurimaks plussiks seerumite juures on aga asjaolu, et neil on võime imenduda naha kõige sügavamate kihtideni, kuhu tavaline näokreem oma suurte molekulide tõttu pürgida ei suuda. Võime eristada mitut tüüpi seerumeid vananemisvastastest kuni nahka helendavateni. Kõige populaarsemaks võib pidada C-vitamiini seerumeid, mis aitavad stimuleerida kollageenitootmist, parandavad naha tekstuuri ning taastavad naha sära ja võitlevad kortsude vastu. Kuna kõik seerumid, mis me poelettidelt leida võime, omavad kindlat funktsiooni konkreetsele nahaprobleemile, varieerub nende tõhusus ja kasu väga laias spektris. 

Üldlevinud nahaporbleemid, mille puhul seerum aitab:

Pindmised kortsud
• Punetav nahk
• Akne
• Pigmendilaigud
• Tuhmunud jume
• Ummistunud poorid 

Seerumi kasutamisel tuleb kasuks, kui harjutada sisse ööpäevane rutiin, lisades kerge kihi hommikuti ning samuti õhtul enne magamaminekut. Seerumit tuleks valida vastavalt oma nahatüübile: rasuse ja kombineeritud nahatüübi puhul on parimaks valikuks veebaasil seerum, kuiva naha puhul võiks valituks osutuda taimeõlidega varustatud eliksiir. Kuigi tulemusi oma nahal võime märgata juba üpris varsti peale seerumi kasutamahakkamist, kehtib sellegi toote puhul reegel, mida kauem teda kasutada, seda efektiivsem on lõpptulemus.

Lõputu diskussioon teemal, kas otsustada seerumi või kreemi või hoopis nende mõlema kasuks, on ilmselt paljud meist segadusse ajanud ning sellele ühest konkreetset vastust leida oleks ennatlik. Leidub arvamusi, et seerum on piisavalt tõhus tegemaks kogu töö üksinda, teisalt võime kuulda ka kinnitusi, et ilma kreemi lisamata ei ole näohoolduse tulemus siiski nii efektiivne. Küll aga tuleb tõdeda, et rasuse naha puhul piisab üksnes seerumist, kuiva naha puhul tagab tõhusama tulemuse, kui lisaks seerumile kasutada siiski ka kreemi.  

 

Buduaar sügis 2015