KATE MOSS, CARA DELEVINGNE, LILY COLE – neid seob Rimmel

KATE MOSS, CARA DELEVINGNE, LILY COLE – neid seob Rimmel

Kosmeetikabrändiga Rimmel on seotud paljud üle maailma silmapaistvalt kaunid ja andekad naised nagu supermodellid Kate Moss, Cara Delevingne, Lily Cole, Coco Rocha, Briti kuulsad lauljatarid Rita Ora, Sophie Ellis-Bextor, Mick Jaggeri tütar Georgia May Jagger (videos) ja paljud teised, olles selle kaubamärgi kõneisikuteks, sest nad on Rimmeli tooteid jumaldanud.  

Kosmeetikabränd Rimmel loodi juba 1834. aastal parfüümimeister Eugène Rimmeli poolt ning aasta peale oma kaubamärgi loomist pälvis ta kõikide maailma naiste tähelepanu oma innovatiivse ja ajalugu muutva tootega, milleks oli ripsmetušš ja mille sünonüümiks oli paljudes keeltes just sõna Rimmel. 

Vaata Rimmeli võrratute ripsmetuššide ja huulepulkade valikut ja kirjeldusi galeriist ning videost leiad uue innovatiivse Volume Colourist ripsmetuši, mis on läbi aegade kõige esimene ripsmetušš, mis muudab aja jooksul ka sinu omad ripsmed tumedamaks.

Rimmel tooted on müügil: Ideaal Kosmeetika kauplused, Prisma Peremarketid, Rimi hüpermarketid Lasnamäe Centrumis ja Pärnu Kaubamajakas, Hiiumaa Konsum, Türi Kaubamaja, Viljandi Kaubamaja, Paide Kaubakeskus, Keila Rõõmu kaubamaja, Jõgeva Konsum 2. korrus – õige peatselt!

Ideaal Kosmeetika kauplustes on september Rimmeli kuu ja kõik tooted on müügil -25% soodsamalt!

Kätte on jõudnud september ning see tähendab, et otse New Yorgi moenädalalt jõuavad meieni ka kevad/suvi 2017 kuumimad meigitrendid. Mood käib alati paar sammu ees, pea sinagi moega sammu ning võta osa Rimmel New York Fashion Week meigimängust SIIT.

Peavõit: 120 € väärtuses Rimmel tooteid 

Lisavõidud viiele:

5 Rimmel ripsmetušši ja huulepulka