KATRIN PIHELA: 20 aastat oleme toonud naiste näole naeratuse

KATRIN PIHELA: 20 aastat oleme toonud naiste näole naeratuse

Ilusat sügist teile, armsad sõbrad! Sügis on märkamatult kätte jõudnud. Päike käib madalamalt, valgus on soojem ning värvid küpsemad. Taas on kätte jõudnud kõige ilusam aeg nii looduses kui aastas – messi Ilu sõnum toimumisaeg 14.-16. oktoober.

Sügisene mess on suunatud suurelt jaolt professionaalsetele sarjadele ja protseduuridele. 20 aastat oleme toonud paljude naiste näole naeratuse ja pannud silmad särama. Oleme aidanud turule tuua ja tuntuks saada paljudel ilutoodetel ning salongidel, kogemusi omandada õpilastel ja meistritel. Pakkunud võimalust tutvuda ilumaailma uudistega ning jälgida trende ning moesuundi.

Ilu sõnum 2016 sügis põhieesmärk on tutvustada külastajatele nii kohaliku iluturu uudiseid kui ka viia end kurssi maailmas valitsevate trendidega. Messil tuleb esmaesitlusele hulgaliselt uusi kosmeetikatooteid ja salongihooldusi, mille eesmärgiks on leida lahendusi erinevatele probleemidele ja mis pakuvad igapäevase iluhoolduse seisukohalt uusi alternatiive.

Messilt leiab igaüks vastavalt oma eesmärkidele, tõekspidamistele, probleemide keerukusele ning rahakoti suurusele vastavad tooted ja teenused, sest sel korral on messil esindatud väga lai valik erinevaid ilutooteid ja -teenuseid. Kokku tuleb esitlemisele ligi 20 uudset tipptehnoloogilist iluseadet ja protseduuri, mis tõestavad veel kord, et teaduse ja tehnoloogia koostöö pakub üha enam kõneainet ning ilumaailmas on võetud suund üha kiiremate ja tõhusamate komplekshoolduste suunas. Kiire elutempo juures saab üha enam määravaks protseduuride lihtsus, vähene ajakulu ja võimalikult kiire tulemus. Uudistooted ja teenused leiate saalis punase täpiga tähistatud stendidest.

Ilumaailm pole pelgalt naiste päralt, mistõttu oleme sel aastal rohkem tähelepanu pööranud ka meestele. Jälgides stendidel tumesiniseid täppe, leiate üles stendid, kus on spetsiaalselt meestele suunatud pakkumine.

Messi raames teevad intervjuusid ja tutvustavad uudistooteid ning teenuseid meie säravad õhtujuhid Iris Tomson ja Martin Haljaste.

Sügisilmadeks soojad aksessuaarid ja pidudeks säravad ehted leiate aga taas kord messikeskuse B-hallist. D-hallis paiknev Moekohvik toob sel korral teieni rekordarvu kohalikke moe- ja ehtedisainereid. A-hallist leiate sügistalvised moekollektsioonid lastele.

Parima ülevaate messil osalejatest saab sirvides messi koostööpartneri Iluguru vahel olevat messikataloogi. Ajakirjast leiate lisaks messikataloogile ka palju põnevat lugemist ilumaailma uudiste kohta.

Messikeskuse viies saalis saab olema esindatud üle 250 firma ja ligi 800 kaubamärki. Uudistamist jagub nii professionaalidele, asjaarmastajatele kui ka neile, kes alles ilumaailmaga tutvust teevad.

Mess on avatud:

Reedel, 14. oktoobril 10.00-19.00
Laupäeval, 15. oktoobril 10.00-19.00
Pühapäeval, 16. oktoobril 10.00-18.00

Kohtumiseni messil!
Katrin Pihela