KATRIN PIHELA SALANIPID, kuidas saada täiuslikud huuled ja alati värske jume

Eesti tähtsaima ja suurima ilusündmuse Ilu Sõnum korraldaja, moelooja, moemaan ja üks stiilsemaid eestlannasid Katrin Pihela (37) on naine, kes teab ainuüksi oma töö tõttu ilumaailmast rohkem kui enamik Eesti naisi. Millised on aga tema enda ilu saladused?

 

Ilusate huulte nipid 

Viis minutit huulte harjamist hambaharjaga, põhirõhk huulekontuuril – see tegevus ergutab vereringet ja koorib huuli. Eriti hea tulemuse saavutad hambaharjaga, millel on kummist harjased tavaliste harjaste keskel. Peale harjamist kanna huultele paariks minutiks niisutavat kreemi, õli või mett. Seejärel puhasta huuled tulise vee alt läbi käinud vatipadjaga ning varasemast pisut lopsakamad ja siidisemad huuled ongi valmis!

Katrini teine ilunipp kauni musisuu saavutamiseks on katta huulekontuur peitepulgaga ja hajutada. Joonista kontuur, kata see oma huulevärvist paar tooni tumedama mati huulepulgaga ning kanna pintsliga huule keskosale oma huulte toonist paar tooni heledamat läiget või huulepulka. Visuaalselt lopsakamad huuled on garanteeritud!

 

Värskem jume

Valmista piparmündi- või kummelitee jääkuubikud, millega äratad kenasti oma hommikuse unise näo. Ära kuivata, vaid lase nahal imenduda. See äratab üles, võtab ära paistetuse, vähendab punetust ja niisutab. Kui soovid värskemat jumet, siis lisa näokreemi hulka paar tilka isepäevitajat ja sega peopesas ühtlaseks seguks. Kanna näole nii ühtlaselt kui vähegi saad. Lase kuivada. Tee jumestuskreemivaba päev ja selle asemel kasuta õrnroosaka varjundiga highlighter’it näo modelleerimiseks, kattes sellega põsesarna silmaaluse osa, silmalaud ja juuksepiiri. Vaata, et highlighter ei oleks väga sädelev ega särav, vaid oleks võimalikult sooja tooni ning võimalikult su oma nahatooni sarnane.

ilmunud ajakirjas Buduaar