KATRIN SANGLA SOOVITUSED: suve kõige kuumemad meigitrendid

KATRIN SANGLA SOOVITUSED: suve kõige kuumemad meigitrendid
Tiina Liimandi

Pärnus Rannahotelli glamuursel moe- ja iluõhtul jagas kasulikke hooaja ilunippe Babor Beauty Spa. Tuntud meigikunstnik Katrin Sangla paljastas aga ka selle suve kõige kuumemad moetrendid jumestuses.

Katrin Sangla sõnul saab kõik aluse kaunist ja niisutatud nahast. Hooldatud nahal püsib ka jumestus kenasti peal ning jääb ilus. “Vahetage välja kõik oma kevadsügisesed niiöelda “paksud” tooted – moes on õhuke, ilus läbikumav nahk,” ütleb tunnustatud meigikunstnik, et suvised tekstuurid on alati läbipaistvad. “Nahk võib natukene särada ja sillerdada,” ei ole sangla Sõnul matt ja paksu meigikihi alla mattunud näonahk enam trendikas.

Meigikunstniku sõnul on ka sel suvel moes huuleläiked, aga ka värvilised tekstuuritud lauvärvid, mida näppudega laugudele peale kanda. “Tänapäeval on eriti levinud see, et üks toode asendab mitut erinevat jumestusvahendit. Ehk kui teil on huulepulk, võite teda panna ka põse või silmalau peale – see on väga moes.”

Naise jaoks kõige turvalisem valik on Sangla sõnul aga õige ripsmetušš. “Neid on saada tänapäeval tohutult palju erinevaid, lihtsalt leidke endale see õige. Soovitatavalt on see vee- või ilmastikukindel, et silmaalused palaval suvepäeval ei määrduks,” soovitas jumestaja Babori ja Tiina Talumehe moe-ja iluõhtule kohale tulnud naistele.

Sarnased artiklid