VIDEO: MEIGIKUNSTNIK JANA BOBERG müüb oma muinasjutulist kodu

VIDEO: MEIGIKUNSTNIK JANA BOBERG müüb oma muinasjutulist kodu
Instagram/Jana Boberg

Kuulsuste meigikunstnik Jana Boberg müüb oma imekaunist Harku vallas Ilmandu külas asuvat maja. Maja muudab eriliseks näiteks merevaade, kamin, katuseterrass ja suur garderoob.

Ilmandu küla kõrgeimal mäekünkal paiknev tõeliselt ilus ja kaasaegne eramu enamikust ruumidest avaneb suurepärane merevaade Kakumäe lahele ja Tallinna linnale. Valgusküllase maja eest küsib meigikunstnik 499 000 eurot.

Maja esimesel korrusel asuvad avatud planeeringuga elutuba-köök-söögituba, kabinet/meigituba, majapidamisruum, WC ja veel lõpuni välja ehitamata saunakompleks. Esimesel korrusel asub ka garaaž kahele autole, kust on eraldi sissepääs maja esikusse.

Teisel korrusel asuvad ruumikas magamistuba koos suure garderoobiga, vannituba ning duširuum koos WC-ga. Suurt lastetuba on võimalik vaheseinaga kaheks toaks jagada,

Maja katuseterrassilt, magamistoa rõdult ja vannitoast avaneb erakordne vaade merele ja Tallinna linnale. Keldrikorrusel asuvad suur jõusaal/hobiruum, puhkeruum/pokkerisaal, kütteruum ja WC.

Maja rikastab kolm terrassi, kus saab nautida nii hommikupäikest, kui õhtul sõpradega mõnuleda. Hommikupäikese poolne terrass asub varikatuse all ning sealt avaneb imeline vaade merele. Päevaterrassile, mis on samuti vaatega merele, paistab päike kogu päeva. Õhtuseks istumiseks sobiv terrass on maja tuulevaikseimas nurgas, kuhu suvine päike paistab alates kella kuuest õhtul.

Siselahendustes on lähtutud tänapäevastest materjalidest ning kasutatud vaid väga kvaliteetseid materjale ja sisustuselemente, et tagada tõeliselt mõnusad tingimused. Elu- ja söögitoas on Merbau täispuitparkett, köögis ja trepihallis efektne keraamiline plaat, teise korruse magamistoas on allergiavastane põrandakate, koridoris ja lastetoas Merbau täispuitparkett.

Avaras köögis on valge kõrgläikega köögimööbel, kiviplaadist tööpind, korralik köögitehnika ning kvaliteetne sanitaartehnika.

Maja põhivalgustus ning muud mugavused nagu näiteks garaaž ja teler või tolmuimeja on nii häälega kui telefoniäpist juhitavad targa maja lahenduse abil. Süsteemiga on võimalik liita veel teisigi elektriga töötavaid lahendusi. Kõik tegevused on ajaliselt programmeeritavad ning võimalik on lisada lõpmatu hulk häälkäsklusi. Näiteks kui kodust lahkud, ütled ”Alexa, I’m leaving!”, mille peale avab Alexa garaažiukse ja peavärava, kustutab majas kõik tuled ning paneb maja valve alla.

Vaata pilte ja loe imekauni kodu kohta lähemalt SIIN.

Sarnased artiklid