KATSETAME UUSI ILUPROTSEDUURE: mikronõelravi kui alternatiiv süstidele ja lõikustele

On naisi, kes teavad juba varakult, et kui vaja, siis tehakse kõik selleks, et säilitada naha noor välimus, ja siis on naisi, kes tahavad küll kenad välja näha, aga ei taha jõuga sekkuda. Mina olen see teine tüüp. 

Pigem joon vett, teen trenni, elan ja armastan ja loodan, et sellest piisab. Väikesed patud käivad elu juurde ja tulge mulle ütlema, et loobumine sellest klaasist heast veinist oleks teinud mind õnnelikumaks või ilusamaks. Või šokolaadist. Kipun arvama vastupidist.

Samas meeldivad mulle igasugused uued vidinad ja muud uuendused ja see käib ka iluprotseduuride kohta. Nii et kui tekib võimalus katsetada Keha&Salenemiskeskuses nende uut ja juba populaarset protseduuri Dermapen, siis olen kohe nõus. 

Keha&Salenemiskeskuses Rotermanni kvartalis võtab mind vastu Gretel ja räägib üldiselt protseduurist ja arutame, millist seerumit minu puhul kasutada. Lepime kokku noorendavas kokteilis. Samuti uurib ta, kui tundlik mu nahk on. Professionaalne silm arvab õigesti, et mitte väga tundlik – tavaliselt jalutan kosmeetiku juurest välja nii, nagu poleks midagi olnudki. Saan teada, et õhtuks pole plaane siiski mõtet teha, sest õhetus on möödapääsmatu ja meiki ei soovitata samuti enne järgmist päeva peale panna.

Siis tutvustab ta mind võluvale Veronikale, kes protseduuri läbi viib. Näo puhastamise ajal räägib Veronika, et alguses võivad nõelad olla ehmatavad, lisaks on mõned kohad tundlikumad kui teised, näiteks laup ja nina, kus nahk on õhem. Neist kohtadest Veronika ka alustab ja tunnistan – ma ehmatan. Veronika palub kohe öelda, kui ma enam ei kannata, aga nii hull nüüd asi ka pole. Nahale kannab ta enne pliiatsiga töötlemist seerumit, mis minul kohe imendub. Veronika soovitab mul oma nahka paremini toita ja muretseda eakohane seerum. 

Sellele protseduurile on juba oma tee leidnud mitmed Veronika kliendid, kes teevad seda kuuridena või kord kuus, sest efekt pidi olema ikka väga hea.

Valusad kohad möödas, läheb mõnusaks, sest põsed, lõug ja suuümbrus pole enam üldse tundlikud. Eraldi seerum läheb ka silmade alla kortsukestele ning ka see tehakse pliiatsiga üle.

Protseduur läbi, saan näole mõnusa siidimaski ja silmadele padjakesed ja vajun mõneks ajaks mõnusasse lõdvestusse. Mind äratab Veronika leebe hääl – on aeg lahkuda. Enne veel peeglisse vaadates tõden, et nahk on prink ja toidetud, punetus on, aga ei midagi hullu. Saan kaasa hüaluroonhappe- ja kollageeniampullid koduseks järelhoolduseks tulemuse intensiivistamiseks – pärast protseduuri imenduvad toitained kuni 80% paremini ja kiiremini, tagades efektiivsema tulemuse. 

Kodused hiljem arvavad, et olen solaariumis käinud. Järgmisel hommikul on taastumine juba alanud. Kannan nahale UV-kaitsekreemi, nagu soovitati, samuti ei plaani minna trenni ega sauna, et efekti mitte rikkuda. Kolleegid arvavad, et nahk on tõesti siledam, see on tegelikult ka silmaga näha. Luban endale, et kannan oma naha eest nüüdsest rohkem hoolt, teda paremini toites ja niisutades ning kaalun juba kuu aja pärast veel ühe Dermapen mikronõelravi protseduuri teha.

Dermapen mikronõelravi on ideaalne lahendus, kui sul on:

 • Pindmised kortsud, miimikakortsud, silma- ja suuümbruskortsud, otsaesise kortsud
 • Armid (sh aknearmid, venitusarmid, rõugearmid, traumaarmid, põletusarmid)
 • Vananenud ja elujõuetu nahk
 • Pigmentatsioon
 • Ebaühtlane naha tekstuur
 • Naha volüümi ja elastsuse kadu
 • Laienenud poorid
 • Vananemisilmingud
 • Lõtvunud nahk
 • Kuperoosne nahk

Dermapen mikronõelravi protseduuri eelised:

 • Tavalisest nõelamisprotseduurist valutum ja vähem nahka traumeeriv
 • Suurem nõelamise sagedus ehk kümme korda tõhusam
 • Välimised kaitsvad nahakihid jäävad kahjustamata
 • Hõlpsam ligipääs väikestele piirkondadele (silmaümbrus, huuleümbrus, nina, kõrvaümbrus, armid, sügavad kortsud)

Keha&Salenemiskeskus
Rotermanni 5/Roseni 10, 2. korrus
E-mail: [email protected]
Telefon: +372 5613 8771
www.kehakeskus.ee