KAUNID PIDULIKUD KLEIDID – Debenhams moe-show galerii

KAUNID PIDULIKUD KLEIDID – Debenhams moe-show galerii

Jõulu- ja aastavahetuse pidudehooajal tekib igal naisel soov end naiselikuma, pidulikuma ning tavapärasest šiki ja säravamana tunda. Seepärast pakkusime Vapiano novembrikuisel Ladies Night üritusel koostöös Briti moekaubamajaga Debenbhams saabunud külalistele silmailuks kauneid peokleite, mille olime välja valinud Debenhamsi äsja saabunud kaubavalikust. Piduliku meigi tegid meie modellidele professionaalidele loodud meigibrändi Make Up For Ever meigikunstnikud. 

Ideid aasta kõige pidulikemateks hetkedeks sai ammutada kõikide glamuuri hindavate naiste poolt armastatud disainerbrändidelt Phase Eight ja Coast. Briti kaubamaja Debenhams pidulike kleitide valik on ainulaadne poekaubana juba seetõttu, et see hinnatud Inglise moedisainerite poolt loodud kleitide valik on väheste eksemplaridega meie kodumaal saadaval. Lisaks on enne jõule veel palju uut kauba lisandumas ning kleidisoovijatel on põhjust ikka aeg-ajalt Debenhamsist läbi astuda, et see oma ja õige sealt välja valida.  

Debenhams kaubamaja asub Tallinnas Rocca Al Mare keskuses. Uute pakkumiste ja kaubaga saab end kursis hoida Debenhams Estonia FB lehelt SIIT.