KAUNITE JA KUULSATE NAISTE põnevad ilunipid

KAUNITE JA KUULSATE NAISTE põnevad ilunipid

Hollywoodi kaunitarid on need, kellele kogu ülejäänud maailma naised alt üles vaatavad ning nii ilu- kui ka stiilinippe näppavad. Naistel, kes pea alati head välja näevad, on varnast võtta nii mõnigi hea nõuanne või ilusaladus, mis avab uksed nende buduaari ning toob päevavalgele põnevad ideed.  


Beyonce leiab, et naine on kõige ilusam, kui ta naeratab. See fakt peab lauljatari enda puhul kahtlemata paika. Lisaks jagab ta veel lihtsat, ent olulist nõuannet, milleks on oma näonaha järjepidev niisutamine.

Kate Wintslet usub, et üks kvaliteetne silmaümbruskreem on kosmeetikakotis kõige olulisem toode, eriti kui reisid sageli ning oled õhtu lõpuks väsinud nagu tühjaks pigistatud sidrun. 

Alati värkse ja noorusliku jumega näitlejatar Liv Tyleri soovitus on järgmine: „Lisa jumestuskreem, seejärel puista palgeile veidi roosikarva põsepuna, peale seda poolläbipaistvat puudrit ning lõpuks piserda näole roosivett, et meik saaks ühtlustatud ja kauni tulemuse“. 

Lauljatar Jewelil on kombeks enne jumestuskreemi näolekandmist oma põskedele huulepulka tupsutada.

Stiiliikoon Gwen Stefani soovitab segada oma huulepulgatoonid ise kokku. Gwen armastab kihitada enda sõnul tonnide viisi eri värve ning luua seeläbi täiesti uued varjundid. Tulemus on tavaliselt rabav ning ainulaadne. 

Näitlejatar Halle Berryl on omapärane moodus naturaalset tooni roosade huulte saavutamiseks. Esmalt lisab ta punase huulepulga, seejärel pühib ta huulepulga huultelt maha ning lisab neile läbipaistva huuleläike. 

 

Allikas: instyle.com