KAVAL NIPP: kasuta lõhnaõli nii, et see püsiks terve pika päeva

KAVAL NIPP: kasuta lõhnaõli nii, et see püsiks terve pika päeva

Iga naine piserdab hommikul endale lemmikparfüümi lootusega, et see püsib ta nahal terve pika päeva. Kuid tavaliselt tundub juba lõunal, et varavalges piserdatud aroomist pole enam jälgegi. Õnneks on üks imelihtne nipp, mille abil püsib parfüüm kauem meie nahal.

Iga naine piserdab hommikul endale lemmikparfüümi lootusega, et see püsib ta nahal terve pika päeva. Kuid tavaliselt tundub juba lõunal, et varavalges piserdatud aroomist pole enam jälgegi. Õnneks on üks imelihtne nipp, mille abil püsib parfüüm kauem meie nahal. Ja ilmselt on sul kõik vajalikud vahendid selleks koduses majapidamises juba olemas.

Järgmisel korral, kui sirutad käe enda lõhnaõli järgi, tupsuta esmalt randmele veidi vaseliini. Vaseliin lukustab parfüümiosakesed sinu nahale ja nii püsib lõhn kauem, kui otse puhtale nahale piserdades.

Kui sul aga vaseliini olema ei juhtu, siis teeb sama töö ära ka lõhnatu ihupiim.

Selleks aga, et parfüüm püsiks hommikust hiliste õhtutundideni, on oluline teada ka seda, et lõhna tuleb nahale piserdada koheselt peale vannist või duši alt tulemist. Niiskus aitab lõhnaosakesi nahale lukustada ja nii võid kindel olla, et lõhnad imeliselt terve päeva.

Allikas: tlc.com