Ilu ja mood

toob teieni Zalando

KAVAL NÕKS: KUIDAS FOTODEL saledam välja näha

See, millise nurga alt sa kaamerasse vaatad, võib sulle üllataval kombel lisada lausa viis kilogrammi ning täpselt samamoodi on võimalik õige külje alt poseerides end viis kilogrammi saledamana näidata. Fotograaf Peter Hurley ütleb, et tema ei usu müüti, et kaamera lisab inimesele alati viis kilo - seda teeb inimene ise, kui ta poseerida ei oska.

See, millise nurga alt sa kaamerasse vaatad, võib sulle üllataval kombel lisada lausa viis kilogrammi ning täpselt samamoodi on võimalik õige külje alt poseerides end viis kilogrammi saledamana näidata. Fotograaf Peter Hurley ütleb, et tema ei usu müüti, et kaamera lisab inimesele alati viis kilo – seda teeb inimene ise, kui ta poseerida ei oska.

Ent kuidas siis näha fotodel viis kilogrammi saledam välja ja vabaneda sellest kummalisest lõualotist, mis paljudel fotodel häirivalt vastu vaatab?

Fotograaf on aastate jooksul fikseerinud ühe kindla asendi, mida ta soovitab kõigile – kalluta oma pea natuke ettepoole ja lükka see kergelt viltu, et lõuajoon tuleks paremini esile ja kael näeks pildil parem välja.

Antud nippi tasub kodus peegli ees harjutada ning kindlasti katseta ka seda, kumb näo pool on fotogeenilisem ehk siis kummale poole võiksid sa oma näo kergelt viltu lükata.

Allikas: cosmopolitan

 

Ilu ja mood

toob teieni Zalando