KEHA HELLITAVAD vanni- ja saunarituaalid

Näita naist, kes ei naudiks tunnet, mil talvises külmuses puudutab varvas mõnusat, sooja vannivett, et end seejärel sujuvalt sisse libistada. Ehk mõni üksik külmaleb vaid!

Näita naist, kes ei naudiks tunnet, mil talvises külmuses puudutab varvas mõnusat, sooja vannivett, et end seejärel sujuvalt sisse libistada. Ehk mõni üksik külmaleb vaid!

Ahhh, me ülejäänud teame, milline taevalik mõnu see on, kui justkui võluväel talvejahedus kehast pühitakse! Süüta veel sumedat valgust andvad küünlad ning ava kihisev vahuvein. Esimene sõõm pokaalist… Oo, see jahutav, jumalik tunne, mis voolab vannisoojas kehas… See on naiselik sukeldumine naudingusse, et lõõgastuda ajas iseendale!

Kuid sa oled väärt enamatki! 

Talveperioodil aina kuivemaks kiskuv nahk kipub nüüd jääma riiete varjus ebaõiglaselt tähelepanuta. Kuid seda viga saab kergelt parandada, kui pühendad oma vanni- või saunarituaalile mõned iluprotseduuri lisaminutid. Ära piirdu kõigest pesemise ja kreemitamisega, vaid leia siit mõningad lemmikud, mida lülitada talvisesse kehahooldusesse. Tee hingele ja kehale pai! Hoolitse ja hellita end parimal võimalikul viisil, teades, et oled panustanud natuke enam, kui kiire elutempo lubab. Pehme ja hästilõhnav nahk ning enesetunne, mis sind pärast saadab, on seda 110% väärt!

Ja kõik vähegi segavad faktorid nagu kodused kohustused jäta veidikeseks ajaks ukse taha. Ka mees ja lapsed saada telekat vaatama ning teata enesekindlalt, et see on sinu tund iseendale.

Mis peamine – lülita välja aeg ja telefon samuti!

JOIK: www.joik.ee, kauplus Pillerkaar
LUMI: www.luminordic.com, kaupus Pillerkaar jt.
Nurme: www.nurme.eu ja Tallinna Kaubamaja looduskosmeetika osakond

BioNike: apteekides, www.iluteek.ee
Payot: Tallinna ja Tartu Kaubamaja, Kristiine ja Rocca al Mare I.L.U
Clarins: Tallinna Kaubamaja

BABE: apteekides, www.iluteek.ee, Tradehouse
Lumene: www.mgbeauty.ee
Dermosil: www.dermosil.ee

W7 ja Lirene: www.mgbeauty.ee, apteekides, www.iluteek.ee
Kräuterhof: www.startlan.ee 
Dermosil: www.dermosil.ee

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar jaanuar 2018.