Keira Knightley kehastab eksklusiivses filmis Coco Chaneli. Vaata VIDEOT!

Keira Knightley kehastab eksklusiivses filmis Coco Chaneli. Vaata VIDEOT!

Chanel avalikustas mai alguses esmakordselt uue eksklusiivse Coco Chaneli filmi “Once Upon A Time”. Karl Lagerfeldi üpoolt üles võetud filmis kehastab Gabrielle Bonheur Chasneli, keda laiem avalikkus tunneb maailmakuulsa moelooja Coco Chaneli nime järgi, ei keegi muu kui äsja abiellunud Keira Knightley.

Chanel avalikustas mai alguses esmakordselt uue eksklusiivse Coco Chaneli filmi “Once Upon A Time”. Karl Lagerfeldi poolt üles võetud filmis kehastab Gabrielle Bonheur Chaneli, keda laiem avalikkus tunneb maailmakuulsa moelooja Coco Chaneli nime järgi, ei keegi muu kui äsja abiellunud Keira Knightley.

Keira on justkui loodud mängima visionäärist moeloojat ja Chanel kaubamärgi asutajat, kes on avamas oma esimest poodi 1913. aastal Prantsusmaa mereäärses linnakeses nimega Deauville. Näitlejatöö ning kogu olustik on niivõrd tõetruu, et hetkeks võib tunduda justkui oleks Coco Chanel tõepoolest meie kõigi silme ees. Mõned vaatajad on isegi kommenteerinud, et sooviksid ise olla osa sellest filmist.

Pariisis filmitud linateoses astuvad üles ka teised Chaneli austajad nagu Tallulah Harlech, Lindsey Wixson, Clotilde Hesme, Baptiste Giabiconi ning Brad Kroenig koos oma poja Hudsoniga. Ekraniseering leidis aset Raffles hotelli hoovis koos järgmiste külalistega: Stella Tennant, Anna Mouglalis (kes mängis ka 2010. aasta filmis Coco Chanel ja Igor Stravinski nimitegelast Coco Chaneli), Lindsey Wixson ja Saskia de Brauw.

Vaata VIDEOT allpool.

Allikas: Vogue

 

Annamaria Ala