KENDALL JENNERI DERMATOLOOG: See on suurim viga, mida akne puhul tehakse!

5 kommentaari
KENDALL JENNERI DERMATOLOOG: See on suurim viga, mida akne puhul tehakse!

Akne ravimiseks ja naha hooldamiseks on raske leida sobivad tooteid. Olles leidnud sobiva näopesugeeli või tooniku, siis peame aga pöörama tähelepanu sellele, kuidas me seda nahal kasutame.

Akne ravimiseks ja naha hooldamiseks on raske leida sobivaid tooteid. Olles leidnud õige näopesugeeli või -tooniku, peame aga pöörama tähelepanu sellele, kuidas me seda nahal kasutame. Nahk on akne korral vägagi tundlik ning kandes toodet valesti nahale, võime muuta olukorra isegi hullemaks. Kendall Jenneri dermatoloog Christie Kidd jagab näpunäiteid, et mitte teha oma näole karuteenet.

Supermodell Kendal Jenner on Estee Lauder’i reklaamnägu ning tema nahk peab sealjuures olema laitmatu. Paraku on neiu olnud aknega kimpus juba teismeeast saati. Tema iluteekonnal on teda saatnud dermatoloog Christie Kidd, kelle sõnul tehakse suuri vigu justnimelt nahahoolduses.

“Ma tungivalt soovitan hoiduda näonaha pesemisest millegi tugeva ja kõvaga,” ütleb doktor Kidd. “Hoidu julmadest näonahakoorijatest, -harjastest ning pesemislappidest. Oluline on olla hell ning kasutada oma puhtaid käsi, ei midagi muud!”

Doktor Kidd ei soovita kasutada pesemisel harjasid, sest see vaid suurendab põletikku, muutes naha olukorra hullemaks. Samuti on soovitav hoiduda igasugustest pesemislappidest ning -nuustikutest, sest need vaid koguvad baktereid, mis ei tule omakorda näonahale kasuks. 

Christie Kidd ütleb, et mida vähem tooteid ja materjale me akne puhul kasutame, seda parem. 

Vaata täpsemalt videost!