KODU SÄRAMA – KAUNISTA KODU pühadeajaks eriti valgusküllaselt!

KODU SÄRAMA – KAUNISTA KODU pühadeajaks eriti valgusküllaselt!

Kuigi tänavu eriti varakult maha tulnud novembrikuine lumi end liiga kaua nautida ei lasknud ning maa on taas enamikes Eestimaa paikades must, ei tähenda see, et pimedus peaks lõplikult maad haarama ja rusuv novembrikuine melanhoolia kõigi tuju rikkuma. Vastupidi – pühadeaeg on suurepärane aeg, et kord aastas kas või terve kodu otsast otsani kaunistada ja särama lüüa.

Käes on 21. sajand ja Koduekstra on traditsiooniliselt meie ilmastikuga kohanenud ning oma tootevaliku ka vastavalt kujundanud. Ilm tundub küll külm, kõle ja väljas on pime, kuid see ei tähenda, et meie kodu ning koduõu peaksid sama sünged olema. 

Pühadeaeg pakub väga laia valikut tooteid, mis panevad ka kõige pimedamal ajal iga kodu või kontori särama! Eriti hästi sobivadki pimedasse aega just kaunilt ja põnevalt disainitud pallid, puud, põõsad ja teised kaunistused, mis sisaldavad ka mõnda valgusallikat.

Traditsiooniliste valguskettide kõrval võiks igal aastal oma kodu kaunistamisel ka midagi uut proovida. Vahva lahendusena pakub Koduekstra oma tootevalikus näiteks LED-tuledega kaunistatud kirsipuud, mis isegi ilma lisatud valgusefektita väga stiilne välja näeb.

Kes soovib lisaks kuuse või kuuseokste tuppa toomisele katsetada seekord alternatiivsemate võimalustega, siis suurepäraseks võimaluseks on näiteks erinevad kuusepallide sarnased valgustatud dekoratsioonid. Valida saab kahe variandi vahel – klassikaline või tehislumega kaetud. Mõlema kõrguseks on 22 cm ning patareidega varustatult võivad nad särada nii toas kui ka õues.

Toas laua peale, kaminasimsile või riilulitele soovitame efektselt valgusküllaseid püramiide, mida on kaht tooni – kuldseid ja hõbedasi. Püramiidid töötavad patareide toel, nii et jalgu jäävate juhtmete pärast siinkohal muretsema ei pea.

Kaugel ei ole ka aeg, kui tuppa tuleks kuusk tuua. Kes vähegi kaubanduskeskustes ringi on liikunud, on ehitud kunstkuuski oma silmaga tänavu juba kindlasti ka näinud. Märksõnast LED ei saa ka kuusekaunistuste puhul üle ega ümber. Imeilusaid värvimuutvaid LED-valgusega dekoratsioone, mis töötavad patareide toel, leiab Koduekstrast mitmesuguseid – valida saab näiteks põhjapõdra, ingli ja laste kujutiste vahel. 

Kuigi väikesed mööndused ei tee kunagi paha, nõustume ilmselt kõik, et mõni asi võiks traditsiooniliselt jääda nii, nagu ta on alati olnud. Iga korraliku puu tippu käib ikka üks väärikas jõulutäht. Suurepäraselt sobib selleks taaskord LED-valgusega pärlitega dekoratiivtäht, mis töötab patareide toel. 

Kõigi mainitud ja kõikvõimalike teiste jõulukaupade ja pühadekaunistustega saab tutvuda kõigis Koduekstra esinduskauplustes üle Eesti ning veebilehel www.koduekstra.ee.