KÕIGE LIHTSAM NIPP, KUIDAS vabaneda tumedatest silmaalustest

KÕIGE LIHTSAM NIPP, KUIDAS vabaneda tumedatest silmaalustest

Tumedad silmaalused on probleemiks paljudele inimestele. Inetud ringid silmade ümber on tavaliselt üldlevinud märgiks väsimusest ja unepuudusest, kuid leidub ka mitmemid teisi põhjuseid. Paratamatud põhjused nagu geneetika ja vananemine, allergiad, stress, aneemia, ekseem, alkoholi liigtarbimine, suitsetamine, päike või ebatervislik toitumine  on samuti teguriteks, mis meie ilule kentsaka põntsu panna võivad.

Tumedad silmaalused on probleemiks paljudele inimestele. Inetud ringid silmade ümber on tavaliselt üldlevinud märgiks väsimusest ja unepuudusest, kuid leidub ka mitmemid teisi põhjuseid. Paratamatud põhjused nagu geneetika ja vananemine, allergiad, stress, aneemia, ekseem, alkoholi liigtarbimine, suitsetamine, päike või ebatervislik toitumine on samuti teguriteks, mis meie ilule kentsaka põntsu võivad panna.

Võime märgata, et tooteid, mille abil on võimalik sellele probleemile lahendus leida, leidub iluturul palju. Mis siin salata, enamus neist, välja arvatud peitekreemid, on kahjuks siiski üsna kasutud. Kui soovite proovida taskukohast, lihtsat ja loomulikku moodust, kuidas vabaneda tumedatest silmaalustest, siis proovige järgmist nippi. Kõik, mis selleks vaja läheb, on söögisooda, kuum vesi või tee ning mõned vatipadjad. Sega üks teelusikatäis söögisoodat klaasi kuuma vette, ideaalselt sobib ka mõni naturaalne tee. Seejärel aseta kaks vatipatja klaasi ning leota neid veidi aega, aseta need õrnalt oma silmaalustele ning lase mõjuda 15 minutit. Peale seda protseduuri pese nägu ning lisa niisutavat kreemi. 

Söögisooda on leidnud lugematutel kordadel tõhusat kasutust kodustes iluprotseduurides. Sobib ideaalselt ka näo puhastamiseks. Tasub proovida!

Vaata ka allolevat videot!

 

Allikas: sun-gazing.com