KOLM AHVATLEVAT ehtetrendi Expressionsist

KOLM AHVATLEVAT ehtetrendi Expressionsist

Expressionsist leiad  suurel valikul erinevaid ehteid, ning seda nii pidulikeks puhkudeks, kui ka vabaajastiilis riietuse juurde. Värvilised ja meeleolukad juuksekaunistused, lillemotiivid ning selged toonid,swarovskikristallide ja hõbedakombinatsioonis ootavad kõiki naisi ja tüdrukuid uudistama ehtegurmaanide paradiisi- Expressionsisse

Expressionsist leiad suures valikus erinevaid ehteid ning seda nii pidulikeks puhkudeks kui ka vabaajastiilis riietuse juurde. Värvilised ja meeleolukad juuksekaunistused, lillemotiivid ning selged toonid, Swarovski kristallide ja hõbeda kombinatsioonid ootavad kõiki naisi ja tüdrukuid uudistama ehtegurmaanide paradiisi – Expressionsisse. 

Ehted võiksid valituks osutuda vastavalt sündmusele ning riietumisstiilile. Õrnad suvised kleidikesed ja lillelapsestiilis hõlstid, T-särgid, lühikesed püksid ja seelikud eeldavad veidi tütarlapselikumat ning muretumat ehtevalikut. Pidulikud riided ning väljapeetud lõpukleidid aga midagi naiselikku ning peent. Toome teieni kolm säravat ideed, milliseid aksessuaare kanda sel suvel. 

Rohkem infot: kodulehelt www.expressions.ee ja Facebookist

Igapäevaseks kandmiseks ja vabaõhukontserdile minnes. 

Sõbrannadega kohvikusse. 

Peol sära kui diiva.