Kolm põnevat meiginippi!

5 kommentaari
Kolm põnevat meiginippi!

    Kõik naised armastavad proovida erinevaid meigi – looke. Kui otsid viise, kuidas oma jumestust eriliseks teha, siis siit artiklist leiad mitmeid nippe! Kõik me võime vahel rutiini kinni jääda kandes iga päev samasugust jumestust. Nii on muidugi hea, lihtne ja turvaline, kuid vaheldust armastab siiski iga naine. Toome teieni mõned huvitavad ja automaatselt eriliseks tegevad meigisoovitused kiisusilmadest valge laineri kasutuseni!

Kõik naised armastavad proovida erinevaid meigi – looke. Kui otsid viise, kuidas oma jumestust eriliseks teha, siis siit artiklist leiad mitmeid nippe! Kõik me võime vahel rutiini kinni jääda kandes iga päev samasugust jumestust. Nii on muidugi hea, lihtne ja turvaline, kuid vaheldust armastab siiski iga naine. Toome teieni mõned huvitavad ja automaatselt eriliseks tegevad meigisoovitused kiisusilmadest valge laineri kasutuseni!

 

1. Kiisusilmad

Ok, teame, et kiisusilmad on moes olnud juba tükk aega. Kuid siiski – kaunis lainerijoon, mis ületab silma välimise piiri, on kaunis ja annab ka kõige lihtsamale ja kergemale jumestusele palju juurde!

 

2. Neoonvärvid

Eredad värvid võivad hirmutavad või ebasobivad tunduda, kuid kui neid maitsekalt kasutada, võib tulemus olla üllatavalt kena. Vali erk lauvärv või lainer, või mõlemad koos. Või proovi hoopis erksat huulepulka kombineerides see lihtsa ja loomuliku jumestusega. Hea vaheldus ja tähelepanu garanteeritud!

 

3. Valge lainer

Enamus naisi armastavad silma limaskestal, kui üldse midagi, kanda musta silmapliiatsit. Oled üllatunud, kui proovid musta asemel hoopis valget silmapliiatsit! See avab silmad momentaalselt. Huvitav kombinatsioon on ka must silmapliiats limaskestadel, tihendav must ripsmetušš ja valge lainer! Viimane on eriti huvitav ja silmapaistev päevitunud jumega naistel.

 

 

 

Buduaar

Sarnased artiklid