KOTITREND, MIS HULLUTAB moemaailma

Kui sa oled üks neist, kellel on kombeks mööda tänavaid ringi tormata, üks kott käes ja teine näiteks üle õla, siis nüüd on aeg jätkata samas vaimus, sest sel kevadel lööb moemaailmas ilma kotitrend – ühest ei piisa!

Chanel, Dolce & Gabbana ning Gucci näitasid oma kevadkollektsioonide esitlusel, kui šikilt võib mõjuda see, kui kannad korraga kahte kotti.

Vahel on märksa mugavam hoida mobiiltelefon ja rahakott ülejäänud kaasas kantavatest asjadest eraldi. Selleks sobib ideaalselt mõni väiksem kott, mida kanda üle õla. Sel juhul jääb olematuks olukord, kus kiiruga kassas maksma hakates oma suure käe- või õlakoti põhjast pangakaarti otsima tuleb hakata. Kuidas aga kanda kaht kotti samaaegselt, et need mõjuksid stiilsena? Kindlasti tasub rõhku asetada sellele, et värvigamma ja muster omavahel sobiks. Ära miksi erinevaid materjale! Kui üks kott on pärisnahast, siis võiks seda olla ka teine. Kui soovid mõjuda 100% terviklikuna, siis soeta endale ühest ja samast kollektsioonist erineva suurusega kotid.

Näiteid kaubandusest, millsieid kotte omavahel sobitada. 

Guess, 73 € ja 65 €

Stuudio Nahk, 275 € ja 250 €

Coccinelle / Kaubamaja, 399,99 € ja 339,99 €

H&M, 29,99 € ja 24,99 €

Moschino, 1200 € ja 995 €