Reklaam sulgub sekundi pärast

Kristina Viirpalu eksklusiivne kõrgmoe kollektsioon kannab filosoofilist sõnumit

Kristina Viirpalu kõrgmoe kollektsioon nimega “Jäljed”
Kristina Viirpalu kõrgmoe kollektsioon nimega “Jäljed” — FOTO: Kristina Viirpalu

Kristina Viirpalu toob kevadise Tallinn Fashion Weeki lavale kõrgmoe kollektsiooni nimega “Jäljed”. Tema värskeimat loomingut iseloomustab peen ja filigraanne käsitöö, naiselikud siluetid ja ajatult unikaalne looming.

Tunnustatud moelooja Kristina Viirpalu usub, et iga inimene jätab oma elus maha jäljed, mis aja jooksul kaovad sootuks. “Miski pole siin maailmas igavene, aga selle loominguga jääb ka minust maha üks jälg, mis varem või hiljem kaob igavikku,” jagab disainer värske loomingu tagamaid ning inspiratsiooniallikat.

Kild Kristina Viirpalu kõrgmoe kollektsioonist nimega “Jäljed”
Kild Kristina Viirpalu kõrgmoe kollektsioonist nimega “Jäljed” — FOTO: Kristina Viirpalu

Kristina Viirpalu Couture on eksklusiivne luksusbränd, mis valmistab elegantsed rõivaid kaasaegsele naisele, kombineerides ajaloolisi käsitöövõtteid ja kaasaegset kõrgmoodi. Alates õrnalt kootud kleitidest, mis on inspireeritud Haapsalu salli peenest ilust kuni rahvuslike motiividega külluslike käsitikanditega kaunistatud body'deni, kiirgavad kõik valminud rõivad ajatut elegantsi.

Rätsepatööna valminud kõrgkvaliteetsed rõivad, mis on valmistatud parimatest materjalidest, annavad edasi kandja isikupära ja ainulaadset stiili. Külastades moelooja Tallinna südalinna ateljeed, saab disainer igale unistajale luua oma Kristina Viirpalu kõrgmoe meistriteose.