KUI VANALT HAKKAS END MEIKIMA Merlyn Uusküla?

9 kommentaari
KUI VANALT HAKKAS END MEIKIMA Merlyn Uusküla?

Sarnaselt paljude noorte tüdrukutega tekkis ka lauljatar Merlyn Uuskülal esmakordselt meikimise vastu huvi juba päris noores eas – umbes üheksa- või kümneaastaselt. Esimene meik, lihtsalt proovimise mõttes, sai pähe maalitud koduses kontekstis, ema meigivaramust pärit toodetega.

Meikima hakkas lauljatar end aga mõned aastad hiljem, 13aastasena. Eeskujudeks olid toona ema ja kolm aastat vanem õde. “Meie pere naised on end alati väga tugevalt ja korralikult meikinud,“ rõhutab Merlyn. Sel ajal saidki paljud meigitooted laenatud õelt, kuid päris esimeseks isiklikuks meigitooteks oli Manhattani ripsmetušš. „See oli üldse selline aeg, mil Manhattan tundus väga prestiižne ja samas ka taskukohaste hindadega, enamus asju olidki just selle brändi omad,“ meenutab Merlyn. Ripsmetušiga seoses meenub talle oma teismeeast ka üks üsna kirev seik, peale mida said avastatud veekindlad tooted. Nimelt oli ees ootamas üks pidu ning õhtul hakkas vihma sadama, ripsmetušš läks loomulikult laiali ning tuju oli ikka totaalselt rikutud. Teatud vanuses olidki naise favoriitideks igasugused erinevat värvi – sinisest lillani – ripsmetušid.

Nüüd sellele ajale tagasi vaadates soovitab ta ka tänapäeva teismelistele, selleks et enda jaoks kõige õigemad lahendused avastada, lihtsalt katsetada, proovida kõiksuguseid erinevat tooni lauvärve ja ripsmetušše ning selle kõige juures ei pea kasutama üldse kalleid brände. „Loomulikult sõltub ka sellest, kui palju meist keegi end meikida soovib, kodusest kasvatusest, kuid kui vähegi on võimalust, soovi ja huvi, siis tasub tuld anda,“ räägib Merlyn omast kogemusest. “Kõige olulisem meigi juures on jumestuskreem, leidke õige toon ja soetage sinna juurde ka üks päikesepuuder ja kõik toimib,“ lisab lauljanna. Täna, võrreldes teismeeaga, meigib Merlyn end igapäevaselt oluliselt vähem ning võtab asja palju vabamalt. Kui ees on ootamas aga mõni esinemine, siis on loomulikult hoopis teine lugu ning teemasse tuleb juba profimeik.