KUIDAS ENNETADA JA PEATADA juuste väljalangemist?

KUIDAS ENNETADA JA PEATADA juuste väljalangemist?

Öeldakse, et ilusad juuksed on iga naise kroon ja kalleim ehe, seega ollakse oma kiharate nimel mida tahes tegema. Värvimine, tõhusad shampoonid, palsamid, seerumid ja erinevad maskikuurid on vaid üheks mooduseks, kuidas oma juustel elujõud sees hoida.

Öeldakse, et ilusad juuksed on iga naise kroon ja kalleim ehe, seega ollakse oma kiharate nimel valmis mida iganes tegema. Värvimine, tõhusad šampoonid, palsamid, seerumid ja erinevad maskikuurid on vaid üheks mooduseks, kuidas oma juustel elujõud sees hoida.

Paraku peab suur osa naisi oma elus silmitsi seisma õudusunenäoga, kus juuksed hakkavad teatud põhjustel tavapärasest rohkem välja langema. Kuidas peatada see ebameeldiv probleem ja kas see on üldse võimalik? Teatud allikad väidavad, et on rutiine ja nippe, mis tulevad siinkohal abiks. 

Kookosõli

Kookosõli peetakse väikeseks võlutooteks, mis teeb imesid nii sinu keha kui ka juustega. Tehes oma juustele järjepidevaid kookosmaske, aitad ennetada nende väljalangemist ning ühtlasi säilitad siidise tekstuuri ja lummava sära. 

Ei stressile 

On tõestatud, et stress kurnab nii hinge kui keha ning liiga sagedane stressiseisund võib otseselt soodustada juuste väljalangemist. Seega tasub harrastada sellist elustiili, mis hoiaks stressi võimalikult kaugel. Juuste nimel, ära stressa!

Vitamiinid

Selleks, et inimene võiks terviklikult funktsioneerida, on oluline, et organism omandaks kõik elutähtsad vitamiinid. Üheks ilmseimaks tunnuseks, et sinu keha kannatab vitamiinivaeguse käes, on juuste väljalangemine. 

Trenn 

Võib kõlada veidralt, kuid väidetavalt on üheks ilusate juuste saladuseks järjepidev treening. 

Uni 

See, kui mitu unetundi öösel keskmiselt magatakse, mõjutab suuresti ka juuksestruktuuri. Kui vastuseks on vähem kui viis tundi ööpäevas, siis suure tõenäosusega hakkavad mingil hetkel ka juuksed välja langema. Võtmesõna on rohkem und! 

Allikas: beautyandtips.com