Kuidas huulepliiatsit parimal viisil kasutada

Kuidas huulepliiatsit parimal viisil kasutada

Enamus, kes end igapäevaselt meigivad, kasutavad ka huulepulka. Ent on vaid väike osa neid, kes huulepulgaga ka huulepliiatsit kasutavad. Selleks, et huultele tõeliselt veatu kuju ja jumestus anda, võta kasutusele huulepliiats. Kui otsid huulepliiatsi tooni, siis vali pigem natuke tumedam värv, võrreldes huulepulgaga. Tumedam toon annab huultel konkreetse kuju ja muudab huuled visuaalselt prunti hoidma. Ole tooni valikul eriliselt ettevaatlik, tumedama tooni valikuga ei soovita tagasi 90-ndatesse rännata. Sel ajal kandis supermodell Naomi Cambell tumepruuni huulepliiatsit nude-tooni huulepulgaga. 

Enamus, kes end igapäevaselt meigivad, kasutavad ka huulepulka. Ent on vaid väike osa neid, kes huulepulgaga ka huulepliiatsit kasutavad. Selleks, et huultele tõeliselt veatu kuju ja jumestus anda, võta kasutusele huulepliiats.

Kui otsid huulepliiatsi tooni, siis vali pigem natuke tumedam värv, võrreldes huulepulgaga. Tumedam toon annab huultel konkreetse kuju ja muudab huuled visuaalselt prunti hoidma. Ole tooni valikul eriliselt ettevaatlik, tumedama tooni valikuga ei soovita tagasi 90-ndatesse rännata. Sel ajal kandis supermodell Naomi Cambell tumepruuni huulepliiatsit nude-tooni huulepulgaga. 

Alati kasuta teritatud huulepliiatsit. Pliiatsi funktsioon on perfektse kuju andmine. Kui kasutad selleks nüri otsaga pliiatsit, saad loperguse huulejoone. Investeeri kvaliteetsesse meigipliiatsiteritajasse.

Eelista matti huulepliiatsit sädelevale. Matt annab parema ja konkreetsema tulemuse. Sädelev pliiats võib sobida aga neile, kel huuled olematud ja soovivad natuke huulepiiri hämada ning selle võrra visuaalselt huulepinda suurendada.

Hajuta pliiats ka huulepinnale. Nii saad kauapüsiva tulemuse ja ei pea kartma huulepulga kulumisel inetu huulekontuuri paljastumist. Hajutamiseks sobib hästi pintsel.

Liiga pehme pliiatsisüsi? Hoia huulepliiatsit külmikus, et seda kõvemaks muuta. Liiga tugev pliiatsisüsi? Kanna huulekontuurile esmalt jumestuskreemi või primerit, nii libiseb ka kõva pliiats huultel märksa kergemini.

Kasuta huulepliiatsit, et joonistada endale ideaalile võimalikult lähedased huuled. Need on ühe suurusega nii üleval kui all.

Et huulepliiatsi joont veelgi teravamaks ja täpsemaks muuta, kasuta sünteetilist pintslit, millel natuke peitekreemi. See kustutab eksimused ja muudab noolteravaks huulekontuuri.

Huulepliiatsiga saad joonistada huule välisnurgad. Need huulevärviaugud reedavad algaja jumestuse ära hetkega, mil oma suu avad. 

Kas kasutad huulepliiatsit?

 

Mari Ojasaar