Kuidas kanda litreid jumestuses

Kuidas kanda litreid jumestuses

Tahad pidustuste ajal erilselt särada? Õpi kasutama jumestuses särapulbreid.

Tahad pidustuste ajal erilselt särada? Õpi kasutama jumestuses särapulbreid.

Selleks, et litrid laugudel püsiksid, kasuta kreemja tekstuuriga lauvärvi. Siis aseta salvrätik silma alla, võta pintslile litreid ning vajuta need lauvärvi peale. Püüa teha üks liigutus, kuna korduvliigutusega kannad kreemjat tekstuuri litrite peale, mis muudab need tuhmimaks. Salvrätik silma all püüab kinni litrid, mis pudisevad, nii ei määri sa kogu oma nägu litriga kokku.

Kui soovid tagasihoidlikumat lahendust, jäta vahele lauvärvi pealekandmine, kanna õrn kiht jumestus- või peitekreemi laugudele. Litter haakub ka niimoodi laugudele.

Üleni litrites silmalaud tunduvad liiast? Kasuta litreid vaid laineri tegemiseks. Selleks vali peenike pintsel ja kasuta taaskord kreemja tekstuuriga lauvärvi, et lainerijoon teha.

Tahad uut moodi litreid kasutada? Värvi ripsmed tavalisel viisil, ent enne, kui tušš kuivada jõuab, vajuta ripsmete otstesse litritesära.

Et vaid natuke kehale sillerdust anda, sega peopesal nahakreem väikese koguse litritega. Kanna dekolteele, seljale ja kätele.

Kui litritega meigi tegemisel sattus litripuru põskedele ja näole, kus see liiast tundub, on seda väga raske sealt ära saada. Appi tuleb puhas ripsmetuššihari. Sellega õrnalt nahal pühkides teed puhta töö ära.


Kas julged litreid jumestuses kasutada?

 

Mari Ojasaar