Kuidas kanda lühikesi pükse: 5 võimalust! Fotod

Kuidas kanda lühikesi pükse: 5 võimalust! Fotod

Kuumade ilmadega on lühikesed püksid üheks kõige mugavamaks valikuvõimaluseks. Ent kuidas lühikesi pükse välja kanda – ajakiri Marie Claire tegi lihtsa ning asjakohase ülevaate sellest, kuidas ja millega neid kandma peaks. Siin on 5 varianti, kuidas lühikesi pükse kanda ning stiilne välja näha!

Kuumade ilmadega on lühikesed püksid üheks kõige mugavamaks valikuvõimaluseks. Ent kuidas lühikesi pükse välja kanda – ajakiri Marie Claire tegi lihtsa ning asjakohase ülevaate sellest, kuidas ja millega neid kandma peaks.

Siin on 5 varianti, kuidas lühikesi pükse kanda ning stiilne välja näha!

1. Lühikesed püksid+pintsak+kontsad!

Kontoris kandmiseks sobib selline variant ideaalselt – pintsak ei ole palava ilmaga muidugi kohustuslik, selle võib asendada ka õhukese vestiga. Pükste pikkus peaks olema selline, et põlved jäävad katmata!

2. Läikivast materjalist püksid+pluus+kontsad!

Selline look sobib õhtul välja minnes – läikivad püksid tõmbavad tähelepanu ning sobivad ka ööklubisse. Aksessuaaridega ei tasu siinkohal liiale minna – vähem on rohkem! Pükste pikkus võiks ulatuda pisut üle põlve.

3. Mustriga püksid+ühevärviline pluus+jakk!

Erinevad mustrid on sel suvel ning ka sügistalvel suur hitt. Et kogu look liiga kirjuks ei läheks, sobita mustriga püksid ühevärvilise pluusiga.

4. Lohvakad lühikesed püksid+lihtsalõikeline pluus+sandaalid!

Kõige mugavam tänava look, millega sobib suvisel ajal minna nii vabaõhu üritustele, piknikule, kohvikusse kui ka grillpeole. Laialõikelised püksid sobivad eelkõige saledatele naistele, kes soovivad oma puusadele volüümi juurde anda. Naised, kes soovivad oma puusadelt tähelepanu pigem eemale tõmmata, ei tohiks seda stiili katsetada.

5. Komplekt – püksid+topp!

Seda stiili pole just kõige lihtsam välja kanda, kuid kui sa oskad valida õige mustri ning toonid, mis sulle sobivad, võib tulemuseks olla tõeline vau-efekt. Sama mustriga püksid ja pluus tõmbab tähelepanu – see on kindel!

Vaata pilte kõikidest nendest stiilidest siin!