KUIDAS KANDA PUNANE VÄRV moekalt välja?

KUIDAS KANDA PUNANE VÄRV moekalt välja?

Punane oli ametlikult möödunud sügise moevärv ja püsib pildis ka käesoleval talvel ning isegi eesootaval kevadel. Nüüd ei ole enam kohta tagasihoidlikusele, sest riietada tuleb end tuliselt- pealaest jalatallani punasesse. Kelle jaoks see on aga liig mis liig, siis vähemalt üks erkpunane aksessuaar on sel aastal lausa kohustuslik! 

Punane oli ametlikult möödunud sügise moevärv ja püsib pildis ka käesoleval talvel ning isegi eesootaval kevadel. Nüüd ei ole enam kohta tagasihoidlikkusele, sest riietada tuleb end tuliselt – pealaest jalatallani punasesse. Kelle jaoks see on aga liig, mis liig, siis vähemalt üks erkpunane aksessuaar on sel aastal lausa kohustuslik! 

Moedisainer ja stilist Aulikki Puniste ütleb, et punane on küll jõuline värv, kuid tegelikult ei pea selle kandmist kartma, sest kui kombineerida seda näiteks mustaga, jääb tulemus alati stiilne. Hetkel on moes ka pastelsed toonid ja ideaalselt sobib punase juurde ka nude-toon. See laseb punasel küll domineerida, kuid nude omakorda rahustab kogu paletti. Kes ei julge punast selga panna, siis võib lihtsalt huuled punaseks võõbata ja voila outfit ongi olemas! 

Dolce & Gabbana talv 2018