KUIDAS KASUTADA PARFÜÜMI suvekuumuses?

KUIDAS KASUTADA PARFÜÜMI suvekuumuses?

Suvi esitab parfüümiarmastajatele omamoodi väljakutse. Võiks arvata, et soojad ilmad, mis sisaldavad endas suplusi ja higistamist, ei luba parfüümil  nii kaua, kui sooviksime peal püsida.

Suvi esitab parfüümiarmastajatele omamoodi väljakutse. Võiks arvata, et soojad ilmad, mis sisaldavad endas suplusi ja higistamist, ei luba parfüümil nii kaua peal püsida, kui sooviksime.

Parfüüm on lõhnadest kõige kõrgema kontsentratsiooniga ning kui teda kanda kuumadel ilmadel, siis muutub selle toime veelgi intensiivsemaks. Seega, et magusast ja intensiivsest lõhnast mitte üledoosi saada, soovitatakse parfüümi suvel kasutada üksnes õhtuti. Randa minnes ei ole see ilmtingimata vajalik. Parfüümi võiks asendada hoopis mõne kerge ja värske tualettvee või lummava kehaspreiga, kuid ka hästi lõhnavad dušigeelid ja kehaniisutajaid toimivad suvel omamoodi parfüümiasendajana. Kui aga soovid siiski jääda truuks oma lemmikparfüümile, siis kasuta naturaalseid dušigeele ja lõhnavabasid kehakreeme, kuna vastasel korral muutub nende omavaheline toime ja kooslus väga läägeks. Pea meeles, et sinu lõhn ei peaks sisenema ruumi enne sind. 

Vali kasutamiseks alati need lõhnad, mis tekitavad sinus eriliselt hea enesetunde ja meeleolu.  

Kas sina kasutad teiste aastaaegadega võrreldes suvel parfüümi pigem rohkem või vähem? 

Allikas: glamour.com