Kuidas kontsadel enesekindlalt kõndida?

Kõrged kontsad muudavad jalad optiliselt sihvakamaks ning lisavad igale naisele naiselikkust. Allpool on välja toodud mõned nipid, et kontsadel kõndmine oleks mugav ja tunneksid end nendes enesekindlalt.  

Kõrged kontsad muudavad jalad optiliselt sihvakamaks ning lisavad igale naisele naiselikkust. Allpool on välja toodud mõned nipid, et kontsadel kõndmine oleks mugav ja tunneksid end nendes enesekindlalt.  

Alusta harjutamist madalate kontsadega

Kontsasid on erineva kõrguse, laiuse ja kujuga. Alusta paksemate ja madalamate kontsadega. Treenides oma jalgu algul madalamate kontsadega muutub pahkluu tugevamaks ning võimaldab kõndida ohutult ja graatsiliselt. 

 

Vali omale sobiliku kõrgusega kingad

Pane kingad jalga ja seisa kõva põranda peal põlved sirgelt ning proovi tõsta kannad üles. Kui sa seda ei suuda, siis on need kingad veel liiga kõrged sulle. Kui sa kannad endale sobimatu kõrgusega kontsi, siis kõnnid sa põlved ette kõverdatult ning selle asemel, et näha välja seksikas ja enesekindel, jätad hoopis koomilise mulje.

 

Astu lühikesi samme

Astu väikseid aeglaseid samme, et sa ei kõverdaks oma põlvi rohkem, kui seda tavaliselt teed. Mida kõrgem konts, seda lühem samm! Pane kand maha enne päkka (mitte ära pane neid ühel ajal maha või päkka enne kandasid). 

 

Harjuta, harjuta, harjuta

Harjuta kontsadel kõndimist vähemalt päev enne välja minekut, eriti kui tegu on uute kingadega. Lisaks harjutamisele kuluvad siis natuke ka kinga tallad, et need ei oleks väga libedad. Harjuta kõndimist nii vaiba kui ka parkettpõranda peal. Kui plaanid minna ööklubisse, siis proovi kodus kontsadega ka tantsida. Harjuta ka treppidel käimist. Kui tuled trepist alla, siis astu kogu tallaga trepiastmele, kui aga trepist üles, siis ainult päkaga. Igaks juhuks hoia ka käsipuust kinni! 

 

Puhka jalgu

Püüa istuda iga 20 minuti tagant. Kuid ära võta kingi vahepeal jalast ära, see teeb hiljem valu veel suuremaks. Jalad lähevad natuke paiste, kui kingad ära võtta ja siis on neid juba valusam uuesti jalga panna

 

Allikas wikihow.com