KUIDAS PLAANIB KHLOE KARDASHIAN oma kulmud tagasi kasvatada?

KUIDAS PLAANIB KHLOE KARDASHIAN oma kulmud tagasi kasvatada?

Ei ole kahtlustki, et Khloel on Kardashianidest kõige kõrgem vaimne tase. Tema mantra kõlab järgmiselt „ Never trust a bitch with a bad eyebrow’s“ ( toim. Ära kunagi usalda naist, kellel ei ole perfektsed kulmud).

Ei ole kahtlustki, et Khloel on Kardashianidest kõige kõrgem vaimne tase. Tema mantra kõlab järgmiselt: „Never trust a bitch with bad eyebrows“ (Ära kunagi usalda naist, kellel ei ole perfektsed kulmud – toim).

Sellist nime kandis ka naise viimane blogipostitus, milles ta tunnistab, et tema kulmukaar ei ole viimastel päevadel just perfektne olnud. See kõik oli aga ühekordse vahatamise tulemus, mille tõttu lubab Khloe edaspidi truuks jääda oma Beverly Hillsi ihukosmeetikule, kes suudab hoida tema kulmud kontrolli all. Oma tavapärasest hõredama ja lühema kulmukaare üle ei ole Khloe mõistagi õnnelik. Ilmselt tunneksid paljud naised sama. Khloe sõnul võivad kulmud oma ilu kaotada ka stressist või sellest, kui magada pidevalt vaid ühel näopoolel. Millise nipi abil plaanib Khloe oma kulmud taas endiseks kasvatada? Nimelt pidavat tema sõnul tõeliselt efektiivseks lahenduseks olema kastroolõli, mida tuleks määrida oma kulmudele, kuna see kasvatab karvad kiiremini tagasi. 

Kardashianite kulmukaar on maailmas üks nõutumaid. Nemad juba teavad, mis toimib, seega tasub seda nippi kindlasti ka ise katsetada! 

Allikas: instyle.com