Reklaam sulgub sekundi pärast

KUIDAS SÜNDIS HANNA-LIINA kevadine ja särav kaanemeik ?

Buduaar

Laura Nestor

Uskumatu, kuid juba järgmisel nädalal tervitab meid maikuu. See tähendab ühtlasi ka seda, et Buduaari märts-aprill number on veel viimaseid nädalaid müügis.

Käesoleva numbri esikaant kaunistab loomuliku iluga pilku püüdev Hanna-Liina Võsa. Kuidas sündis see kevadine, särav ja glamuurne kaanemeik, sellest räägib meile lähemalt jumestuskunstnik Marre Naissoo. „ Kuna Sensai tootevalikus on lisaks kvaliteetsele meigile ka head näohooldustooted, siis niisutasin enne meigi pealekandmist näonahka uue imelise mikrokarboniseeritud vahuga Sensai Absolute Silk Micro Mousse Treatment, mille tulemusel jääb nahk just parajalt niisutatud. Vaht tungib piisavalt sügavale nahakihtidesse ega jäta palgele rasvast kihti. Kuna pärast talve vajavad ka huuled sageli niisutust, kandsin huultele huulehooldust Sensai sarjast Cellular Performance Total Lip Treatment, mis silub peeni ja vertikaalseid joonekesi ning muudab huuled värskeks, siidiseks ning hoolitsetuks. Põhja tegemisel kasutasin silmaalustele peitepulka Sensai Highlighting Concealer (tooniga HC02), mille ainulaadset Koishimaru Silk EX siidi ja taimseid õlisid sisaldav koostis taastab ja lukustab niiskuse, et saavutada siledam nahk. Kogu näonahal kasutasin jumestuskreemi Sensai Luminous Sheer (toon LS202), mis jääb nahale kerge ja kumavana, kuid samas katab kõik iluvead. Seda jumestuskreemi on Sensai valikus seitset eri tooni, seega leiab igaüks omale sobivaima. Põhja kinnitasin enda lemmiku, õhkkerge tolmpuudriga Sensai Translucent Loose Powder. Modelleerimisel kasutasin päikesepuudrit Sensai Bronzing Powder (tooniga BP02) ja põskedele andsin värskust põsepunaga Sensai Blooming Blush (toon nr 4). Sensai põsepunad on kompaktsed, ilusa peegli ja pintsliga karbikeses ning hea tekstuuriga. Sarnadel kasutasin säratoodet Sensai Supreme Illuminator, mis lisab kogu meigile kaunilt kumava tulemuse. Igas look’is võiks olla rõhutatud kas silmad või suu.
Selle kevade suurimaks meigitrendiks on rõhutada silmi – seda kas erinevate erksate pliiatsite või vikerkaaretoonides lauvärvidega.
Antud meigi puhul ei soovinud ma väga ekstreemseks minna ning rõhutasin silmi beežikas-pruunikate toonidega Sensai uuest lauvärvipaletist Eye Colour Palette 03 Petal Dance, mis tõid Hanna-Liina ilusa silmavärvi eriliselt esile. Sensai on tuntud oma superhea ripsmetuši Lash Volumizer 38˚C poolest, mida kasutasin ka Hanna-Liina silmadel. Seda ilmastikukindlat, tihedat ning pikendavat tušši soovitan kasutada kõikidel, kel kipub ripsmetušš silmade all laiali minema. Kulmud annavad näole ilusa raami, seega ei tohiks neid kunagi viimistlemata jätta. Kulmudel kasutasin ideaalset Sensai keeratavat kulmupliiatsit (toon nr 2), mille ühes otsas on pliiats ning teises hari. Huultel kasutasin Sensai uuest huulepulgasarjast The Lipstick tooni nr 14. See huulepumat on rikkaliku värviga ning niisutava koostisega, nii et igaüks leiab endale kevadeks värske ja ilusa tooni. Mõnusat avastamist Sensai rikkalikus tootevalikus!“ Jumestuskunstnik Marre Naissoo [gallery ids="3050619,3050621,3050622,3050624,3050626,3050627,3050629,3050630,3050631,3050632"]