Kuidas värvida ripsmed tutikutesse?

Kuidas värvida ripsmed tutikutesse?

  Kes meist ei teaks neid ripsmeid, mis on üksteise külge kleepunud ja meenutavad natuke kunstripsmeid. 60-ndatel oli see look, mida kõik soovisid saavutada. Vahepeal sai sellest tabu, noored ja oskamatud kandsid liiga palju ripsmetušši silmadele, millest palju sattus ka muidugi silmalaugudele. Nüüd on see look jälle moes. Selleks, et saavutada õige tulemus, toimi järgmiselt:  

Kes meist ei teaks neid ripsmeid, mis on üksteise külge kleepunud ja meenutavad natuke kunstripsmeid.

60-ndatel oli see look, mida kõik soovisid saavutada. Vahepeal sai sellest tabu, noored ja oskamatud kandsid liiga palju ripsmetušši silmadele, millest palju sattus ka muidugi silmalaugudele. Nüüd on see look jälle moes. Selleks, et saavutada õige tulemus, toimi järgmiselt:

Kooluta ripsmed. Kanna ripsmetušši nii, et esmalt harjad ripsmed läbi ühele poole diagonaalis, seejärel teisele poole diagonaalis. Nii saavad ripsmed tuššiga nii paremalt kui vasakult küljelt värvitud. Enne kui tušš ripsmetel kuivab, hakka ripsmetušši harja otsaga väikseid ripsmesektsioone kokku lükkama, nii et moodustuksid väikesed kolmnurgad. Ripsmed kleepuvad kokku otsapidi. Vajadusel korda protseduuri või kanna vaid ripsmekolmnurga otstesse veelkord tušši. Kui selline look sulle esmalt tundub liiga julge, siis võid proovida ka a la Twiggi ripsmeid ainult alumiste ripsmete puhul. Saad armsad nukusilmad.

Tahad sammu võrra julgemaks seda looki teha ? Kanna veel ripsmetuššist märgade ripsmetutikute otstesse värvilist ripsmetušši või sädelust.

 

 

Mari Ojasaar