KULMUBAARIKETT, MIS TAGAB SULLE ideaalsed kulmud

Käesoleva aasta oktoobris tähistas Browbar oma neljandat sünnipäeva. Browbari lugu algas neli aastat tagasi, kui esmakordselt Eestis tutvustasid nad messil Ilu Sõnum kulmude modelleerimist niiditehnikaga. Kes oleks osanud arvata, et ainult kulmudele spetsialiseerumisega võiks saavutada nii suure populaarsuse?

Võib järeldada vaid üht – täpselt sellist teenust oligi turule vaja. Paljud autori tuttavad ja sõbrad, kes on kulmubaaris juba korduvalt käinud, kiidavad seda teenust taevani. Seepärast uurisimegi just klientide käest, miks nad seal käivad ja miks on see tehnika nii populaarseks osutunud?

Mida niiditehnika täpsemalt endast kujutab?

Põhimõtteliselt toimib see järgmiselt – niitidest moodustatakse sisuliselt niidivurr, ainult et ilma nööbita keskel. Niidivurri keskosa vahel tekkivate keerdude vahele jäävad kulmukarvad eemaldatakse sel viisil mitmekaupa ning sealjuures koos kulmujuurega, et tulemus püsiks maksimaalselt puhas. Niiditehnika abil eemalduvad ka pisikesed udemed, mida tavasilm ei pruugi üldse nähagi ja mille eemaldamine pintsette kasutades võtaks väga kaua aega. Niidid aga paigaldatakse näppude kaitseks spetsiaalsete kulmutangide vahele. See tehnika pärineb vanast Indiast, teatavasti on just sealsel rahval karvakasvuga kõige suuremad probleemid.

Miks kliendid Browbari kiidavad ja armastavad?

· Browbaris nõustatakse kliente nende kulmude kuju osas, jagatakse soovitusi kasvatamiseks, koduseks järelhoolduseks, soovitatakse kas siis ka värvida või mitte ja ka värvi ennast jne.

· Protseduur on kiire – niiditamine ise võtab aega ligikaudu viis minutit. Koos kulmude kuju nõustamise, soovituste jagamise, kulmude ettevalmistuse, puhastuse, järelhoolduse ja kulmude värvimisega kulub umbes 30 minutit.

· Väga hea asukohaga Tallinna kesklinnas Kaubamaja küljel – sealt saab kiiresti kas siis lõunapausil või peale tööd läbi hüpata. Sama hea asukoht on kulmubaaril ka Tartu südalinnas asuvas Kvartali keskuses ning paljud kasutavad ja kiidavad ka nende ristkasutusvõimalust, kuna püsikliendiprogramm on ühtne nii Tartus kui Tallinnas. Tallinnas on veel teinegi kulmubaar, mis asub Mustamäe Keskuses ning on sobilik just neile, kes elavad-töötavad sealkandis või kasutavad sõidukit, kuna parkimine on seal odavam ja lihtsam kui südalinnas.

· Väga professionaalne, sõbralik ja tore teenindus.

· Kliendid on oma uute kulmudega alati väga rahul – enne ja pärast vahe on mäekõrgune.

Kuidas ja kui kiiresti on võimalik endale ideaalsed kulmud saada?

Vastuse sellele küsimusele leidsime ühelt kliendilt, kes on Browbaris käinud alates selle aasta veebruarist ning väga kohusetundlikult kaks korda kuus – üks kord ainult värvimas ning teine kord ka modelleerimas, et kulmudel oleks kuju ning et vähendada riski ise omal raskesti kasvatatav kulmukarv välja tõmmata. Nimelt pidi kulmukarvade täielik tagasikasvamine võtma aasta aega või isegi natuke kauem, kuna kulmukarva puhkeaeg on kõikidest teistest inimese kehal olevatest karvadest kõige pikem. Lisades sinna juurde kulmude kasvuperioodi 3–4 kuud, tulebki kokku aasta, nii et probleemsematel klientidel, kellel kulmukarvu napib ja nad on neid süsteemselt kogu aeg üle kitkunud, tuleb arvestada pikema kulmude n-ö ravikuuriga ehk ideaalse kulmukuju saavutamisega.

Enne/pärast 

Antud pildil on klient kasvatanud kulme seitse kuud – vahe on väga-väga suur ning tohutult palju parem, aga siiski tuleb veel natuke kannatust varuda, et ideaalne tulemus saavutada.

 

Teisel kliendil pildil on välja toodud komakulmud ehk kulmud, mis eestpoolt on suurema või väiksema paunaga ning seejärel lähevad järsult väga kitsaks. Sellel kliendil läks kõigest kaks kuud ja neli visiiti Browbari, et vale kulmukuju välja kasvatada – nii et ilmselgelt ei ole kõikide klientide jaoks ühest valemit ning ka kulmude kasvamise ja üleüldise paksuse osas on erinevusi seinast seina.

www.makeupexpress.eu

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar november-detsember.